Авторські статті

Політолог: європейці все ще думали, що Путін договороздатний

118 депутатів ПАРЄ проголосували за зняття санкцій та повернення російської делегації. Все це лише підтвердження того, що обвал пострадянської світової системи з її інституціями триває. Не всі, мабуть, це розуміють в Європі, і самі ж допомагають тому, хто її обвалює. Про відсутність оперативної публічної позиції у Зеленського взагалі нічого говорити. Про це у своєму блозі пише блогер, політолог Олеся Яхно-Белковская.

Вона зазначає, європейці все ще думали, що Путін договороздатниий, тобто, конструктивний, а не мотивовані або страхом, або вигодою. Тепер вона ж «крокодил 21 століття», може навіть і не намагатися працювати над «геополітичної мімікою». Справжнє обличчя його відтепер офіційно прийнятно для більшості європейців.

Політолог наголошує, нашої делегації можна сказати дякую. Поки новообраний президент, «нове обличчя» вирішив самоусунеться і об єднав свої зусилля разом з українською делегацією у ПАРЄ парламентарі, яких прийнято називати «старі обличчя», незалежно від партійної приналежності  завзято на екранах відстоювали інтереси України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України