Політолог: європейці все ще думали, що Путін договороздатний

118 депутатів ПАРЄ проголосували за зняття санкцій та повернення російської делегації. Все це лише підтвердження того, що обвал пострадянської світової системи з її інституціями триває. Не всі, мабуть, це розуміють в Європі, і самі ж допомагають тому, хто її обвалює. Про відсутність оперативної публічної позиції у Зеленського взагалі нічого говорити. Про це у своєму блозі пише блогер, політолог Олеся Яхно-Белковская.

Вона зазначає, європейці все ще думали, що Путін договороздатниий, тобто, конструктивний, а не мотивовані або страхом, або вигодою. Тепер вона ж «крокодил 21 століття», може навіть і не намагатися працювати над «геополітичної мімікою». Справжнє обличчя його відтепер офіційно прийнятно для більшості європейців.

Політолог наголошує, нашої делегації можна сказати дякую. Поки новообраний президент, «нове обличчя» вирішив самоусунеться і об єднав свої зусилля разом з українською делегацією у ПАРЄ парламентарі, яких прийнято називати «старі обличчя», незалежно від партійної приналежності  завзято на екранах відстоювали інтереси України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh