Новини

Борислав Береза: 118 за, 62 проти. Ми робили все можливе і неможливе. Ворота пекла відкриті…

За резолюцію про зміну санкційного режиму та повернення РФ до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу проголосували 118 депутатів, 62 – проголосували проти, 10 – утримались.

Як свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті асамблеї, резолюцію у повному складі підтримали делегації з Азербайджану, Франції, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччині, Португалії, Сербії і Туреччини.

Частково рішення про повернення російської делегації підтримали Швейцарія, Німеччина, Молдова, Чехія, Вірменія і Нідерланди.

Україна і Грузія проголосували проти у повному складі, також проти рішення проголосували більшість делегатів від Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії і Швеції.

Член української делегації Борислав Береза на своїй фейсбук-сторінці прокоментував повернення Росії до ПАРЄ:

“Доповідь Петрі де Суттер проголосована. 118 за, 62 проти, 10 утрималися. Ми робили все можливе і неможливе. Але ворота пекла прочинилися і руські демони рвонули в ПАРЄ. Вже сьогодні росіяни подадуть свої повноваження на затвердження Асамблеєю. Ми їх заперечуємо. Але знаючи настрій Комітету Міністрів Ради Європи і керівництва ПАРЄ, можна припустити, що росіяни відібються. Тому моя думка про те, що мені нічого робити в одному залі з нечистю у якої руки по лікті в українській крові, залишається незмінним.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України