Борислав Береза: 118 за, 62 проти. Ми робили все можливе і неможливе. Ворота пекла відкриті…

За резолюцію про зміну санкційного режиму та повернення РФ до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу проголосували 118 депутатів, 62 – проголосували проти, 10 – утримались.

Як свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті асамблеї, резолюцію у повному складі підтримали делегації з Азербайджану, Франції, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччині, Португалії, Сербії і Туреччини.

Частково рішення про повернення російської делегації підтримали Швейцарія, Німеччина, Молдова, Чехія, Вірменія і Нідерланди.

Україна і Грузія проголосували проти у повному складі, також проти рішення проголосували більшість делегатів від Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії і Швеції.

Член української делегації Борислав Береза на своїй фейсбук-сторінці прокоментував повернення Росії до ПАРЄ:

“Доповідь Петрі де Суттер проголосована. 118 за, 62 проти, 10 утрималися. Ми робили все можливе і неможливе. Але ворота пекла прочинилися і руські демони рвонули в ПАРЄ. Вже сьогодні росіяни подадуть свої повноваження на затвердження Асамблеєю. Ми їх заперечуємо. Але знаючи настрій Комітету Міністрів Ради Європи і керівництва ПАРЄ, можна припустити, що росіяни відібються. Тому моя думка про те, що мені нічого робити в одному залі з нечистю у якої руки по лікті в українській крові, залишається незмінним.”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh