Економіка

В Анталії розпочалось будівництво швидкісного судна, проект якого було створено миколаївськими конструкторами

В Анталії розпочалось будівництво швидкісного судна, проект якого було створено миколаївськими конструкторами на замовлення голландської корпорації Damen Shipyards Group

21 червня на верфі суднобудівної корпорації Damen Shipyards Group в Анталії відбулося закладення швидкісного судна для доставлення екіпажу (Fast Crew Supplier – FCS) проекту 7011, який був створений миколаївськими конструкторами ПКБ MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv”.

Про це повідомляє Миколаїв-місто корабелів.

Віктор Завражнов, проект-менеджер MDEM, у привітному слові подякував колегам: «Дорога команда, дякую всім за вашу колосальну роботу в цьому інноваційному проекті! Без нашої спільної старанності, наполегливої праці ми не змогли б досягти цього результату. Ми зробили набагато більше завдяки великим зусиллям кожного!».

FCS 7011 призначене для швидкої та зручної зміни екіпажу на офшорних виробничих об’єктах – бурових платформах, науково-дослідних станціях, заводах на віддалених островах, вітрогенераторів тощо.

Судно довжиною 73.6 метри досягає швидкості 40 вузлів. Це найбільше однокорпусне судно з алюмінію, що коли-небудь будував DAMEN. Значну увагу приділено комфорту для екіпажу та пасажирів. Судно здатне доставляти до 250 пасажирів на відстані до 200 міль та більше, завдяки чому за один рейс можна забезпечити перевезення одразу по декількох точках, що скорочує витрати часу та інші видатки. Заспокоювачі хитавиці забезпечують сприятливі умови для людей при висоті хвилі до 3 метрів. Завдяки цьому пасажири повноцінно відпочинуть в дорозі та будуть готові відразу включитися у роботу. Спуск FCS 7011 заплановано на серпень 2020 року.
Інтерес до такого типу суден в світі стрімко зростає, оскільки нафогазові компанії та компанії, які генерують вітрову енергетику визнають переваги, які можна отримати, за рахунок швидкості та комфорту доставки екіпажу. Зацікавленість клієнтів така, що Damen очікує, що протягом кількох років ряд суден FCS 7011 будуть працювати по обидва боки Атлантики і в інших місцях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України