Авторські статті

Портников: якщо ти не розмовляєш українською, якщо ти ходіш в російську церкву, то рано чи пізно ти станеш частиною Росії

Сьогодні більшості населення України не цікаві жодні національні герої, йому цікава ковбаса по-краківськи. Звичайно ж, вигідний Росії в Україні хаос, але причиною цього хаосу є самі українці, а не Путін. Про це в ефірі однієї з радіостанцій розповів журналіст і публіцист Віталій Портніков.

Він зазначив головна умова успішного держави – це будівництво країни з встановленою ідентичністю. Держава без стійкої ідентичності завжди приречена на програш. Віталій Портников зазначив, все насправді дуже просто, якщо ти не розмовляєш українською мовою і не пов’язуєш з собою нічого українського, якщо ти ходиш в російську церкву і тобі не цікава українська церква, якщо тобі цікаві російські книги і взагалі ти вважаєш, що українські книги не можуть бути в світі, то абсолютно очевидно, що ти є частиною російського національного проекту. Якщо таких людей більшість у країні, то абсолютно очевидно, що рано чи пізно ця територія буде частиною Росії.

За словами журналіста, немає ніяких підстав вважати, що ця територія повинна залишатися частиною України, якщо навіть людина, яка живе тут, взявла зброю щоб стріляти росіян. Їх нічого не об єднує з українцями, а навпаки об єднує з росіянами. Такій людині не потрібно стріляти росіян, адже він з ними одне ціле – одна мова, одна віра, одна ідентичність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України