Тимошенко боїться ходити на прямі ефіри – політолог

Є в Україні один кандидат в президенти, який ледь не на 100% упевнений у своїй перемозі, але при цьому цей самий кандидат чомусь боїться ходити на ефіри, де можуть звучати гострі, неприємні питання в його бік. Про це у своєму блозі пише український політолог Олеся Яхно-Белковская.

За її словами, цей самий кандидат тільки вміє брати участь в форматі монологу, а не дискусії, коли всі інші учасники просто створюють фон. Втім, це давня практика для цього політика – якщо хто забув, у 2009 році Печерський суд за позовом партії «ВО «Батьківщини» заборонив будь-яку критику прем’єра Юлії Тимошенко.

Зазначимо, резонанс в мережі і в ЗМІ викликав недавній ефір кандидата в президенти України Юлії Тимошенко на телеканалі «1+1», редактори програми «Право на владу» перед ефіром подбали, щоб відмовити в участі в програмі тім політикам та активістам, які можуть задати незручні питання Тимошенко, ну і, само собою, питання, які задавалися екс-прем’єру, були заздалегідь підготовлені.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

3 коментарі

  1. олена кастиш

    найбільше поважала ведучу- 1=1- та- право на владу-, але після негідного журналіста ігрища за сценарієм юльки на цьому каналі вона стала негідною називатися ЖУРНАЛІСТОМ, так,жовтий репортер.

  2. Александр

    А ВНАТУРЕ У НЕЁ БЕЛКА………………..ТАКОЕ ПИ….НУТЬ ПРО ЮЛЮ …………..ВООБЩЕ ОВЦА РАМСЫ ПОПУТАЛА…………

  3. Тимошенко боїться ходити на прямі ефірі – політолог Олеся Яхно-Белковская

    Пані Олесю! Якщо Ви щось пишете українською, то хоч пишіть без помилок!!! Чи можливо Ви учениця пана Азарова….

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh