Авторські статті

Блокування доріг та бездіяльність поліції відбивається на рейтингу одного політика – Тарас Чорновіл

Протести «євробляхерів», які сьогодні відбуваються не лише в Києві, але і в інших регіонах України, цілком зрозумілі. Вся справа в тому, що серед бунтівників є група, яка не планувала ніколи нічого легалізувати, навіть за найбільш низькими митами та податками. Це логіка і психологія злочинця. Всі ті «бляхери» з «ЄвроАвтосили» на своїх дорогих машинах не вимагають послаблення податкового тиску, вони хочуть жити поза законом. І очікувати, що вчинками перед ними можна досягти лояльності до держави та її законів – це утопія. Таку думку у своєму блозі висловив політолог, блогер Тарас Чорновіл.

За його словами, безкарність акцій з блокування вулиць і навіть стратегічних магістралей починає все більше дивувати. У поліції є механізми припинення цього свавілля. Попередити, винести припис про негайне припинення правопорушення. А після того вже затримувати за непокору поліції. Більшість підпадуть під суто кримінальну статтю «Злісну непокору». Перші арешти і крім ріденьких пікетів під МВС та судами нічого б не залишилося. Люди можуть жорстко йти на суд, коли вірять в справедливість своїх вимог. А ми маємо тут справу зі злочинцями, які просто увірували у свою безкарність.

Політолог зазначає, що поки що раніше санкцій, затримань, розблокувань, відкриття кримінальних проваджень досі немає. З’являються думки, що це цілком свідома позиція Авакова і його команди. Він все більше дрейфує в бік Тимошенко і безжально атакує Порошенко. Не складно здогадатися, кому хаос і ступор на дорогах б ‘ є по рейтингах, а хто на цьому заробляє собі додаткові бали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України