Блокування доріг та бездіяльність поліції відбивається на рейтингу одного політика – Тарас Чорновіл

Протести «євробляхерів», які сьогодні відбуваються не лише в Києві, але і в інших регіонах України, цілком зрозумілі. Вся справа в тому, що серед бунтівників є група, яка не планувала ніколи нічого легалізувати, навіть за найбільш низькими митами та податками. Це логіка і психологія злочинця. Всі ті «бляхери» з «ЄвроАвтосили» на своїх дорогих машинах не вимагають послаблення податкового тиску, вони хочуть жити поза законом. І очікувати, що вчинками перед ними можна досягти лояльності до держави та її законів – це утопія. Таку думку у своєму блозі висловив політолог, блогер Тарас Чорновіл.

За його словами, безкарність акцій з блокування вулиць і навіть стратегічних магістралей починає все більше дивувати. У поліції є механізми припинення цього свавілля. Попередити, винести припис про негайне припинення правопорушення. А після того вже затримувати за непокору поліції. Більшість підпадуть під суто кримінальну статтю «Злісну непокору». Перші арешти і крім ріденьких пікетів під МВС та судами нічого б не залишилося. Люди можуть жорстко йти на суд, коли вірять в справедливість своїх вимог. А ми маємо тут справу зі злочинцями, які просто увірували у свою безкарність.

Політолог зазначає, що поки що раніше санкцій, затримань, розблокувань, відкриття кримінальних проваджень досі немає. З’являються думки, що це цілком свідома позиція Авакова і його команди. Він все більше дрейфує в бік Тимошенко і безжально атакує Порошенко. Не складно здогадатися, кому хаос і ступор на дорогах б ‘ є по рейтингах, а хто на цьому заробляє собі додаткові бали.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh