Шпиталь Шептицького організовує у Львові Міжнародну медичну конференцію

З нагоди 115-річниці заснування Шпиталю Шептицького сьогодні 22 листопада на Арені Львів відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Якісна медицина задля гідності людини. Від історії до сучасності».

Про це під час прес-конференції повідомила головний лікар Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького Наталія Ван Доеверен.

За її словами, участь в конференції візьмуть визначні іноземні та українські діячі медицини. Серед запрошених, зокрема, є в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, президент НАМН України Віталій Цимбалюк, ректор Львівського медуніверситету Борис Зіменковський, а також головний лікар клініки св. Луки німецького міста Альтенбург Крістіан Шефер та головний лікар представництва Міжнародної Організації Міграції в Україні Іслам Рісатул.

На заході також будуть присутні представники новоствореної Національної служби здоров’я України. Всього організатори очікують на понад 300 гостей з усієї України та інших країн Європи.

В рамках конференції відбудуться пленарні засідання, на яких обговорять підсумки та перспективи нової медичної реформи в Україні, кадрові проблеми у вітчизняній системі охорони здоров’я, а також питання віри і психічного здоров’я людини. Окрім цього, на учасників очікують секційні засідання, де виступить два десятки українських науковців, професорів та фахівців у галузі медицини. Окрему увагу буде приділено темі медичного капеланства.

«Це перший такий великий захід, який шпиталь організовує в новітній час. В 2015 році ми актуалізували статут нашої організації, відповідно до якого будемо вести і науково-практичну діяльність. В подальшому плануємо організовувати такі конференції регулярно і в такому міжнародному форматі бачимо добру нагоду для того, щоб перетворити шпиталь на науковий майданчик з обміну знаннями та досвідом», – додав адміністратор Шпиталю о. Андрій Логін.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh