Авторські статтіТехно

Facebook запатентувала технологію знаходження і зіставлення людей по зовнішності

Компанія опублікувала деталі патентного договором сьогодні, 15 листопада. Виходячи з них, від Facebook більше не сховатися.

Опис патентом було досить докладним, в ньому вказується, що компанія буде збирати всю інформацію, яку можуть надати опубліковані фотографії – від демографії до взаємин між членами сім’ї. Інформація буде зчитуватися з деталей зовнішності людей, фону, підписи до посту, зазначеним на фото людям, геолокаціі, IP-адреси знімка і іншим параметрам. Далі програма буде знаходити і зіставляти отримані дані з наявними записами, в першу чергу, з довколишньої місцевості.

В описі запатентованої технології наводитися приклад. Чоловік регулярно публікує різні фото двох жінок. Один зі знімків, на якому зображена тільки дівчина, він підписує: «Мій ангел». Тоді технологія розуміє, що в будинку проживають три особи: батько, його дружина і донька. Також розробниками зазначається, що система зможе зчитувати інформацію тільки з «публічних» фотографій. «Залазити» в особисті повідомлення їй не дозволять.

Крім того, в описі говориться, що технологія буде використовуватися для об’єднання родин. Раніше подібні програми вже були запущені Facebook. Але, судячи з інформації, яку буде збирати компанія, дані будуть надаватися рекламодавцям, оскільки саме їх цікавить вік, демографія, географія, інтереси і психологія потенційних покупців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.