Facebook запатентувала технологію знаходження і зіставлення людей по зовнішності

Компанія опублікувала деталі патентного договором сьогодні, 15 листопада. Виходячи з них, від Facebook більше не сховатися.

Опис патентом було досить докладним, в ньому вказується, що компанія буде збирати всю інформацію, яку можуть надати опубліковані фотографії – від демографії до взаємин між членами сім’ї. Інформація буде зчитуватися з деталей зовнішності людей, фону, підписи до посту, зазначеним на фото людям, геолокаціі, IP-адреси знімка і іншим параметрам. Далі програма буде знаходити і зіставляти отримані дані з наявними записами, в першу чергу, з довколишньої місцевості.

В описі запатентованої технології наводитися приклад. Чоловік регулярно публікує різні фото двох жінок. Один зі знімків, на якому зображена тільки дівчина, він підписує: «Мій ангел». Тоді технологія розуміє, що в будинку проживають три особи: батько, його дружина і донька. Також розробниками зазначається, що система зможе зчитувати інформацію тільки з «публічних» фотографій. «Залазити» в особисті повідомлення їй не дозволять.

Крім того, в описі говориться, що технологія буде використовуватися для об’єднання родин. Раніше подібні програми вже були запущені Facebook. Але, судячи з інформації, яку буде збирати компанія, дані будуть надаватися рекламодавцям, оскільки саме їх цікавить вік, демографія, географія, інтереси і психологія потенційних покупців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh