Авторські статтіФотогалерея

10 неймовірних природних явищ у фотографіях


Природа не знає кордонів не тільки у своїй красі, вона здатна безмежно дивувати! Отже, явища природи, існування яких здасться вам більш ніж неймовірним.

1. Вогонь Святого Ельма

10 невероятных природных явлений

В середні віки європейці вірили, що танець світла, яким висвітлюються маяки і вежі під час шторму, – це подарунок Святого Ельма, відомого покровителя моряків. Згідно з легендою, Святий Ельм обіцяв їм, що буде молитися за них і попереджати про небезпеку світлом.

2. Пишність антарктичного вулкану

10 невероятных природных явлений

Один з найбільших і найактивніших у світі вулканів розташований на горі Еребус. Її схили вкриті снігом, а замерзлий пар, що піднімається з тріщин, вартий того, аби хоч раз в житті побачити цю красу своїми очима.

3. Танець світла

10 невероятных природных явлений

Це захоплююче видовище відбувається завдяки відбиттю світла сонця, місяця або міських вогнів частинками льоду в повітрі.

4. Сніг, який лягає у вигляді “спагетті”, на одному з озер у Фінляндії

10 невероятных природных явлений

Житель Фінляндії зауважив, що сніг на озері неподалік від його будинку лягає у вигляді спагетті. Формування такої ниткоподібної форми, відбувається в результаті руху снігу вітром і водою до того, як він встигає розтанути.

5. Танцюючий ліс

10 невероятных природных явлений

Ці цікаві дерева ростуть в одному з лісів Росії. Вчені поки не можуть прийти до єдиної думки щодо причини цього явища. Деякі з них вважають, що викривлення стовбурів відбулося внаслідок сильних морських вітрів. Хтось навіть вважає, що це місце прокляте.

6. Незвичайні світлові спалахи на небі

10 невероятных природных явлений

Раніше вважали, що ці величезні сині і червоні світлові малюнки на небі – сліди космічних кораблів інопланетян. Після того, як це явище було знято на камеру в 1989 році, вчені прийшли до висновку, що це подоба блискавки.

7. Броккенський привид

10 невероятных природных явлений

Якщо ви в горах і швидко переведете погляд з сонця в інший бік, іноді ви можете побачити гігантську тінь, оточену ореолом веселки. Насправді, це власна тінь людини. Невелике заломлення світла створює такий ореол. Це явище, як правило, відбувається на горі Брок в Німеччині. У стародавні століття воно вважалося витівками відьом, що мешкають в цих горах.

8. Долина падаючих птахів

10 невероятных природных явлений

В індійській долині Джатінга протягом багатьох століть птахи літають дуже низько. Іноді вони навіть падають на землю практично у непритомному стані. Причиною такої поведінки стали геофізичні аномалії магнітного поля Землі.

9. Балтійська аномалія

10 невероятных природных явлений

На дні Балтійського моря було знайдено щось, що нагадує НЛО. Вчені ще не досягли консенсусу з цього питання. Було відзначено, що цей об’єкт з базальтового каменю, отже, не є космічним кораблем. Існують припущення, що це може бути результатом танення льодовиків або належати нацистській армії часів Другої світової війни.

10. Смертельний сталактит або крижаний палець смерті

10 невероятных природных явлений

Це природнє явище відбувається із-за різного ступеня охолодження води в північних морях. Здається, ніби раптом з нізвідки з’являється сталактит з льоду, який спускається на дно, вбиваючи все, до чого торкається. “Палець смерті” був вперше виявлений в 1974 році, однак зафіксувати його вдалося лише в 2011 році.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України