Поліція закрила у Відні перші дві мечеті

 

Дві мечеті – розсадники ісламізму в Відні були офіційно закриті у п’ятницю

Міністр МВС Нехаммер і міністр по інтеграції Рааб оголосили про закриття мечетей у Відні. Обидва місця підозрюються в розповсюдженні радикальних ідей. Віденський терорист Куйт Ф. був «постійним гостем» в обох мечетях.

Протягом багатьох років мечеть «Tauhid» в Майдлінгу була стрижнем джихадизму в Європі. Ще до цього Спільнота ісламської віри оголосила, що зареєстроване в ньому співтовариство мечеті порушує доктрину, конституцію і ісламський закон 2015 року. «Щоб запобігти будь-яку небезпеку невиконання зобов’язань, IGGÖ негайно позбавив права юридичної особи цієї громади мечеті і повідомив Управління культури».

Нагадаємо: Після теракту в Австрії закликають обмежити отримання громадянства

Друга мечеть – це мечеть Меліта Ібрагіма на Оттакрінгер-Хаснерштрассе. Молитовня, що вміщає 50 чоловік, регулярно відвідувалася вбивцею. Він бував тут з двома іншими одновірцями, які знаходяться під арештом. Приміщення мечеті непомітні, вхід дозволений тільки для його членів. Там же в підвалі було розташоване приміщення для занять бойовими мистецтвами. Місцеві жителі кажуть, що рейди поліції були частішими, але підозрювали не терористичну, а наркодіяльність. Фактично, в мечеті, можливо, проживала радикальна такфірская версія салафітского ісламу.

Закриття двох установ з масовим перебуванням поліції є «Не нападом на членів релігійної громади, а спільною боротьбою проти зловживання релігією радикалами», підкреслюють обидва міністри федерального уряду.

Поки тільки вісім чоловік у віці від 16 до 24 років перебувають за рішенням прокурора в попередньому ув’язненні. Їх підозрюють в тому, що вони допомагали вбивці в підготовці нападу. Подібно терористові, вони, ймовірно, теж є співчуваючими ІГ і відвідували радикальні салафітскої мечеті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh