Новини з Австрії

Поліція закрила у Відні перші дві мечеті

 

Дві мечеті – розсадники ісламізму в Відні були офіційно закриті у п’ятницю

Міністр МВС Нехаммер і міністр по інтеграції Рааб оголосили про закриття мечетей у Відні. Обидва місця підозрюються в розповсюдженні радикальних ідей. Віденський терорист Куйт Ф. був «постійним гостем» в обох мечетях.

Протягом багатьох років мечеть «Tauhid» в Майдлінгу була стрижнем джихадизму в Європі. Ще до цього Спільнота ісламської віри оголосила, що зареєстроване в ньому співтовариство мечеті порушує доктрину, конституцію і ісламський закон 2015 року. «Щоб запобігти будь-яку небезпеку невиконання зобов’язань, IGGÖ негайно позбавив права юридичної особи цієї громади мечеті і повідомив Управління культури».

Нагадаємо: Після теракту в Австрії закликають обмежити отримання громадянства

Друга мечеть – це мечеть Меліта Ібрагіма на Оттакрінгер-Хаснерштрассе. Молитовня, що вміщає 50 чоловік, регулярно відвідувалася вбивцею. Він бував тут з двома іншими одновірцями, які знаходяться під арештом. Приміщення мечеті непомітні, вхід дозволений тільки для його членів. Там же в підвалі було розташоване приміщення для занять бойовими мистецтвами. Місцеві жителі кажуть, що рейди поліції були частішими, але підозрювали не терористичну, а наркодіяльність. Фактично, в мечеті, можливо, проживала радикальна такфірская версія салафітского ісламу.

Закриття двох установ з масовим перебуванням поліції є «Не нападом на членів релігійної громади, а спільною боротьбою проти зловживання релігією радикалами», підкреслюють обидва міністри федерального уряду.

Поки тільки вісім чоловік у віці від 16 до 24 років перебувають за рішенням прокурора в попередньому ув’язненні. Їх підозрюють в тому, що вони допомагали вбивці в підготовці нападу. Подібно терористові, вони, ймовірно, теж є співчуваючими ІГ і відвідували радикальні салафітскої мечеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України