Українці в Чехії

В цьому році фестиваль французького кіно у Празі пройде в режимі онлайн

В цьому році фестиваль французького кіно www.festivalff.cz пройде в режимі онлайн з 19 по 25 листопада.

Тільки 7 фільмів будуть показані протягом 7 фестивальних днів. Початок кожного фільму починається щодня з 20:30.

19 листопада буде показаний французький документальний фільм AZNAVOUR A НЕ SVĚT. Фільм про життя знаменитого французького співака Шарля Азнавура.

20 листопада ваш очікує фільм NA PALUBU! Дії фільму починаються в Парижі, в серпневий вечір. Хлопець зустрічає дівчину. Вони ровесники, але кожен з них живе в зовсім іншому світі. Феліксу потрібно йти на роботу, Альма на наступний день їде у відпустку. Фелікс вирішує здивувати Альму і проїде за нею через всю Францію. У дорогу він бере з собою напарника Шерифа, тому що удвох краще проводити час. Ні в кого з них немає машини, тому вони їдуть з Едуардом. І звичайно, все інакше, ніж вони думали. Але чого ще чекати, коли плутаються мрії з дійсністю?

21 листопада ви зможете побачити документальний фільм ŽENA.

Новий фільм Франсуа Озона LÉTO 85 покажуть 22 листопада. Шістнадцятирічний Алексіс проводить відпустку на узбережжі Нормандії. Під час поїздки до моря він потрапляє в шторм, йому на допомогу приходить 18-річний Девід. Алекс в Давида отримує друга, про яку мріяв. Але триватиме мрія Алекса довше одного літа? Літа 1985 року?

23 листопада буде показаний чеський документальний фільм PROVAZOCHODKYNĚ NAD PRAHOU.

Фільм «Дорослі в кімнаті» (чеський переклад назви фільму DOSPĚLÍ V MÍSTNOSTI) буде показаний публіці 24 листопада. Сюжет фільму заснований на книзі колишнього міністра фінансів Греції Яніса Варуфакіса «Дорослі в кімнаті», яка розкриває деталі болісних переговорів між Грецією і країнами ЄС під час боргової кризи в країні у 2015 році. Варуфакис спровокував одне із самих вражаючих і суперечливих битв у новітній політичній історії, коли, будучи міністром фінансів Греції, спробував переглянути відносини своєї країни з Європейським Союзом, викликавши гнів політичної, фінансової і медійної еліти Європи. Але справжня історія сталася майже повністю невідома – адже велика частина реального бізнесу в Європі відбувається за закритими дверима.

25 листопада глядачі зможуть побачити французький фільм OBÁVANÝ 2016 року. У російському прокаті фільм був показаний в 2017 році під назвою «Молодий Годар». Про фільм: Париж зразка 1967 року. Жан-Люк Годар (Луї Гаррель), провідний кінорежисер свого покоління, знімає «Китаянку» зі своєю коханою Анною Вяземські (Стейсі Мартін) в головній ролі. Вони привабливі, щасливі, закохані і нерозлучні. Але реакція на фільм громадськості приголомшує Годара. Жан-Люк перебуває у творчій кризі. Події травня 1968-го назавжди змінять його, перетворивши зоряного режисера в шаленого маоіста, вічного бунтаря проти будь-якої системи, недоступного для розуміння і не бажає, у принципі, бути доступним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України