Новини з Австрії

Після теракту в Австрії закликають обмежити отримання громадянства

Після теракту у Відні SPÖ наполягає на посиленні закону про громадянство

«Людина, винна в скоєнні злочину, не може мати австрійського громадянства і перебувати в Австрії». При здійсненні певних кримінальних злочинів необхідно позбавляти громадянства. Поки, відповідно до чинної правової ситуацією, це неможливо.

Як добре відомо, в суді Відня вже був суд з метою позбавлення австрійського громадянства. Фігурантом був вбивця з подвійним громадянством. Оскільки слідство не змогло довести участь в бойових діях, то відгук став неможливий.

Навіть в разі загрози відсутності другого громадянства відгук повинен бути можливий.

«Уряд повинен запропонувати відповідне правове рішення». Крім того, Лайхтфрід також підкреслює, що фактів було досить для арешту злочинця.

«МВС допустило серйозні помилки. Того факту, що вбивця, засуджений за підтримку терористичної організації, незаконно придбав повністю автоматичну штурмову гвинтівку і спробував купити боєприпаси, було б достатньо для його повторного арешту », – каже Лайхтфрід.

Тим часом FPÖ подала скаргу на дії МВС напередодні нападу у Відні за підозрою в зловживанні службовим становищем. Позов спрямований проти невідомих злочинців у слідчих органах. Згідно фактам, влада знала про спробу закупівлі боєприпасів терористом в Словаччині не пізніше 10 вересня. На жаль, влада нічого не зробили і не поінформували прокуратуру і судові органи. Згідно з їхніми даними, відділи BVT і Віденського LVT мали цю інформацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України