Новини з Австрії

Поліцейські в Австрії застосували табельну зброю при затриманні порушника

36-річний житель округу Брук-Мюрццушлаг подзвонив по телефону екстреного виклику поліції по телефону в 12 годин і заявив, що застрелив нового хлопця своєї колишньої дружини і його тіло лежить поруч з ним.

Всі наявні поліційні сили були спрямовані в квартиру людини. Коли вони прибули, 36-річний чоловік стояв з пістолетом біля вікна житлового будинку на першому поверсі і поліцейські змогли увійти в контакт через відкрите вікно. Через деякий час він дозволив себе умовити покинути квартиру. Коли він вийшов на вулицю, то все ще тримав пістолет в руці і спочатку було почав класти револьвер на землю, але раптово направив револьвер на поліцейських і прицілився. В той момент поліція відкрила вогонь з табельної зброї по 36-річному.

Підозрюваний був двічі поранений у праву ногу. Поліція надала першу допомогу і вилучила револьвер.

Прокуратура порушила справу проти 36-річного, а Державне управління кримінальної поліції Штирії в даний час проводить роботи на місці злочину. Мотив такої поведінки затриманого в даний час невідомий. Розслідування повинно тепер з’ясувати, чи дійсно затриманий стріляв, так як передбачуваної жертви, колишньої дружини і дітей не було в квартирі і, за даними поліції, у них все добре.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України