Авторські статті

Поки вони “домовляються”, піаряться, говорять, людей викрадають, ріжуть та катують, а по Україні роз’їзджають ескадрони смерті

Говоріть далі. Наперекір усім старанням влади, Майдан чекає переможне майбутнє. Ми не тільки змогли активізувати народ, ми створили дієву систему протистояння та забезпечення життєдіяльности майданів. У нас є чудові люди, які підтримують наш рух спротиву всіма можливими способами.

потенціал Майдану досі лишається невикористаним до кінця, адже є ще дуже багато людей, які не перейшли від пасивного до активного протистояння. Що ж до “тітушок”, котрі останнім часом активно використовуються владою, то ними будуть займатися сформовані по всій країні сотні самооборони, оскільки цією проблемою не займається міліція. “Регіонали” розуміють, що їм не має на кого покластися. “Тітушки”, які готові продати честь і совість за 200 гривень, рано чи пізно від них відвернуться. Підтримка партії невпинно падає. Найкращим цього підтвердженням є горезвісні антимайдани, на котрі звозять людей з усієї України, платять їм за перебування в Маріїнському парку, та ще й охороняють міліцією, щоб вони не розбіглися. Погодьтесь, це жалюгідно.

Майдан пережив різні події. І саме в горнилі цього протистояння кристалізувалося розуміння, що потрібно насамперед усунути від влади правлячий клан. Так ми прийшли до ідеї повернення до Конституції 2004 року, яка, звісно ж, не є панацеєю, але дозволить суттєво обмежити права Президента. Ми продовжуватимемо працювати у правовому полі і використовуватимемо всі інструменти для повернення ладу в країну. Першочерговим завданням для ВО “Свобода” є ухвалення закону про реабілітацію учасників протестів, а далі ми працюватимемо над змінами до Конституції. Ми не піддаємося на провокації влади і продовжуємо використовувати розум та співпрацю, а не м’язи та залякування для змін в Україні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України