Авторські статті

Олег Тягнибок вимагає негайно ліквідувати провладні “ескадрони смерти”, які задіяні для розправи над опозицією

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок вимагає від влади негайно припинити бандитизм та ліквідувати “ескадрони смерти”, які створила влада для боротьби з учасниками й активістами Революції Гідности та опозиційними політичними і громадськими діячами. Про це Голова об’єднання заявив 31 січня 2014 року.

“Викрадення сотень активістів, катування, нелюдські знущання з них та жодної реакції провладних органів – прокуратури, міліції та спецслужб – свідчить про те, що діяльність так званих ескадронів смерти покликана тероризувати, залякувати, катувати та фізично знищувати учасників Революції Гідности, лідерів опозиції та опозиційних і громадських діячів. Дії цих ескадронів смерти координують вищі очільники влади. Очевидно, що без особистої участи та технічної допомоги міністра внутрішніх справ Захарченка, очільників правоохоронних органів на місцях, без покривання прокуратури неможливо собі уявити, щоб в Україні безкарно діяли бандитські угрупування, які катують людей.

Показовою є остання справа щодо викрадення лідера Автомайдану Дмитра Булатова. Вона демонструє те, що відбувається у широких масштабах по всій країні. Адже в тому самому Бориспільському районі біля Києва, у селі Вишеньки, нещодавно знайшли викраденого Ігоря Луценка та вже мертвого львів’янина Юрія Вербицького. Жодних оперативно-розшукових заходів, жодних заходів із виявлення терористичного угрупування з числа так званих ескадронів смерти, які виловлюють і викрадають людей, влада не вчинила. Скільки людей ще необхідно викрасти, щоби влада нарешті почала адекватно діяти?

Варто зазначити, що подібні ескадрони смерти влада застосовувала ще до Революції Гідности. Тоді вони діяли менш брутальними методами. Так, усім відомо про функціювання на Черкащині так званого тулубюгенда, бандитського угрупування під прикриттям голови Черкаської обласної державної адміністрації Тулуба, місцевого прокурора та начальника міліції. Бандити за білого дня вривалися до офісів політичних партій і влаштовували провокації.

Усім відомо про масові викрадення людей на Кіровоградщині, Дніпропетровщині. Режим застосовує сталінські методи. Злочинці у пагонах, доставляючи людей до відділку, не дотримуються жодних процесуальних норм. Затриманим не надають адвокатську допомогу, не повідомляють рідних, народних депутатів. Суди тривають дві-три хвилини. Судять людей, які мають важкі хвороби та можуть померти просто під час засідання. Судять людей, проти яких немає жодної доказової бази. Так працює тотальна репресивна машина режиму Януковича.

Влада від самого початку відслідковує події довкола Революції Гідности. За кожним лідером опозиції та відомим активістом ведеться стеження. У центрі кожного міста розташовані десятки міліційних та спецслужбівських камер, які тотально слідкують за всіма.

Тому влада, як мінімум, бачила, але ми впевнені, що і координувала, викрадення кожного активіста, зокрема й Дмитра Булатова. Вона працює за таким сценарієм: спочатку правоохоронні органи наводять, “невідомі”, які ймовірніше за все є штатними працівниками органів, здійснюють тортури, а згодом міліція розводить руками і звинувачує активістів, що закатовані, замучені та побиті громадяни не зверталися по допомогу до міліції”, – переконаний Олег Тягнибок.

Лідер ВО “Свобода” закликає припинити тактику політичного терору та діяльність “ескадронів смерти”, адже це є злочином проти людяности. Жодна амністія з боку влади не надасть індульгенцій катам. Усі вони постануть перед міжнародним трибуналом і будуть відповідати за вчинені злочини. А найбільшу відповідальність нестимуть очільники і організатори дій, які планувалися в кабінетах на Печерських пагорбах.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України