Авторські статті

Нейтралізації шантажу Росії щодо України допомогла б масштабна підтримка країн Заходу

Масштабна підтримка країн Заходу допомогла б зрушити інституційні та економічні реформи в Україні та нейтралізувати шантаж Росії щодо нашої держави. Це 31 січня 2014 року зазначив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час зустрічі з послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джефрі Пайєтом.

Очільник націоналістів поінформував пана посла про те, що репресії та затримання мирних учасників протесту в Україні продовжуються – влада далі не хоче чути власний народ. Окрім того, Олег Тягнибок наголосив на тому, що закон про декриміналізацію було ухвалено з порушенням Регламенту Верховної Ради.

“З огляду на ситуацію в Україні, якщо буде виконано вимоги Майдану та враховуючи вплив США, пропоную американській стороні посилити рівень надання допомоги Україні в тих масштабах, які співвідносні з допомогою Сполучених Штатів країнам Европи після закінчення Другої світової війни. Також вважаю за необхідне, якщо режим почує власний народ, посилити допомогу Европейського Союзу Україні, спрямувати зусилля в першу чергу на економічну підтримку країни, співвідносну з допомогою ЕС на етапі входження до Европейського Союзу країн Східної Европи. Лише масштабна підтримка держав Заходу допомогла б зрушити інституційні та економічні реформи в Україні та нейтралізувати шантаж Росії щодо України”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України