Нейтралізації шантажу Росії щодо України допомогла б масштабна підтримка країн Заходу

Масштабна підтримка країн Заходу допомогла б зрушити інституційні та економічні реформи в Україні та нейтралізувати шантаж Росії щодо нашої держави. Це 31 січня 2014 року зазначив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час зустрічі з послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джефрі Пайєтом.

Очільник націоналістів поінформував пана посла про те, що репресії та затримання мирних учасників протесту в Україні продовжуються – влада далі не хоче чути власний народ. Окрім того, Олег Тягнибок наголосив на тому, що закон про декриміналізацію було ухвалено з порушенням Регламенту Верховної Ради.

“З огляду на ситуацію в Україні, якщо буде виконано вимоги Майдану та враховуючи вплив США, пропоную американській стороні посилити рівень надання допомоги Україні в тих масштабах, які співвідносні з допомогою Сполучених Штатів країнам Европи після закінчення Другої світової війни. Також вважаю за необхідне, якщо режим почує власний народ, посилити допомогу Европейського Союзу Україні, спрямувати зусилля в першу чергу на економічну підтримку країни, співвідносну з допомогою ЕС на етапі входження до Европейського Союзу країн Східної Европи. Лише масштабна підтримка держав Заходу допомогла б зрушити інституційні та економічні реформи в Україні та нейтралізувати шантаж Росії щодо України”, – наголосив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh