Авторські статті

Рятувальники обурені – рятували від пожежі Чорнобиль рядові, а нагородили отримали керівники?

На Facebook в групі “Бойкот пожежних України” відбулася жвава дискусія після візиту перших осіб України в Київську область

Пресслужба Президента України повідомила, що в неділю 26 квітня Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Київську область зустрівся з працівниками ДСНС України, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі в Чорнобильській зоні відчуження, і вручив 22 рятувальникам державні нагороди.

“Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з вертольота, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої”, – зазначив Володимир Зеленський, звертаючись до рятувальників.

Але в мережі Facebook в групі “Бойкот пожежних України” рядові рятувальники вимагають оприлюднити список всіх нагороджених Володимиром Зеленським. Крім того, учасники групи зазначають, що серед нагороджених опинилися Начальник ГУ ДСНС Києва генерал Андрій Ватолін, який, за словами учасників групи, виявився кумом голови ДСНС Чечоткіна. Крім того, нагородили й заступника по службі ГУ Київської області полковника Майстренко.

“Хотілося б побачити прізвища цих героїв… цілих 22 герої! А чого не 23? Чого не 223, а не 1223? За якими критеріями обирали до нагороди — найвідважніших або ж “зручних”? А Чечоткін отримав медальку? Краще б організували нормальне забезпечення по роботі, грошей всім хто там працював/працює дали б і волонтерів відзначили та подякували за допомогу… Команда так-собі піарників — так бачу. Апдейт: Список тих, хто отримав нагороду за рішучі дії Начальник ГУ ДСНС р. Києва — генерал пан Андрій Ватолін (кум голови ДСНС Чечоткіна), заст. по службі ГУ Київської області полковник Майстренко”, – пишуть у групі “Бойкот пожежних України”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України