Авторські статті

Заява Арахамії дуже схожа на держзраду, за що доведеться відповідати перед громадою та законом, – аналітик

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що тимчасова слідча комісія парламенту з розслідування вибухів на складах боєприпасів у Балаклії Харківської області в 2017 році встановила, що це, нібито, було навмисне мінування і підрив. Іншими словами, Арахамія озвучив позицію влади яку представляє і полягає вона в тому, щоб вивести Росію з підозр і звинувачень в диверсійної діяльності на території України, виправдати збройну агресію Росії проти України, анексію АР Крим, окупацію територій на Донбасі і покласти провину за вибухи на складах боєприпасів і цілий ряд інших реалізованих диверсійних операцій на українських військових або співробітників спецслужб. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, офіційного підтвердження такої інформації від ТСК ще поки немає, але висновки «слуги» Давида Арахамии вже опубліковані і показано на ТБ, в першу чергу, і на російських телеканалах, тому як саме в інтересах російської пропаганди було зроблено заяву Арахамии, що ставити під удар наша держава.

Павло Нусс пише, він б рекомендував «слугам» Зеленського змінити позицію щодо участі Росії у диверсійної діяльності на території України та спробу виправдати ворога і його агентів, тому що всі ці спроби пошуку винних серед українців й спроби звинуватити Україну такими заявами, які робить Арахамія від імені влади, межує з державною зрадою, за що доведеться відповідати перед громадою та законом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України