Новини з Австрії

Австрійський інфекціоніст Хервіг Колларіч: «Друга хвиля прийде, якщо ми дозволимо свободу пересування»

В інтерв’ю «ZIB2» інфекціоніст професор доктор медичних наук з Відня Хервіг Колларіч розповів про свої побоювання з приводу коронавіруса в Австрії.

«Якщо ми дозволимо свободу пересування, у нас буде друга хвиля інфекції», — сказав він в інтерв’ю ORF. «Відкриття все відразу — неправильний шлях». Що стосується відкриття школи, доктор підкреслив, що як і раніше важливо дотримувати дистанцію, мити руки і уникати формування груп. Він усвідомлює, що ці заходь важко реалізувати у багатьох школах: «Повністю все це зробити повністю неможливо».

До якої міри діти є джерелом інфекції, він не зміг сказати. Для цього занадто мало досліджень і суперечливих результатів. «Діти можуть бути безсимптомно інфіковані, звичайно, тому ризиковано починати нормальну роботу в школах», — сказав Колларич.

Відповідаючи на питання про регіональної стратегії, що стосується заходів, фахівець з інфекційних захворювань сказавши, що на рівні району складно реалізувати окремі правила. «Краще, якщо ми не будемо обережні одну або два тижню».

Вимога маски, ймовірно, буде існувати до тих пір, поки не буде вакцини. «Боюся, у нас немає іншого вибору», — сказав доктор.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України