Авторські статті

Поговоримо про міліцію. Вона не може радикально зупинити сепаратистів, які завдають шкоди нашій країні

Поговоримо про міліцію. Вона не може радикально зупинити сепаратистів, які завдають шкоди нашій країні сіючи сепаратиські настрої (хоч їх підтримує мізерна частина), тому, що Московія (вживати «Росія» я не буду) може ввести свої війська під приводом захисту своїх громадян. 

Скажіть будь ласка, коли нашого громадянина звинуватили в Великій Британії у плануванні терористичної діяльності, ми хіба вводили війська в Англію? Ні. Коли в Америці був теракт в Бостоні, і в цьому звинуватили вихідців з Чечні, хіба США ввели своїх військових в ту ж Чечню? Ні. То якого Пуя наше правління починає оправдовувати свою бездіяльність, щодо дій злочинців, стурбованістю, через війська Московії?

По-перше, вчинок московських військ (вхід на територію суверенної держави Україна) б не визнала жодна з цивілізованих країн, які до речі не підтримали ту ж анексію Криму. По-друге, їхній привід для таких дій – утихомирення їхніх громадян, які виступають за розкол НАШОЇ держави – не слугував би аргументом у міжнародному суді і не грав би на руку тим, хто посилав ці війська на нашу територію – Путіну і його банді. (А я, як і, певно, більша частина громадян України, щиро надіємося, що кремлівські щури скоро там будуть). Отож, коли правда на нашій стороні, ми маємо боятися. Чому?

Ніхто не хоче війни. Ніхто не хоче воювати – це всі знають чітко. Але й ми не робимо ніяких провокацій, чи злочинних дій, щоб на нашу країну через це йшли зі зброєю. А те, що ми повинні захищати державу від сепаратистів та хуліганів (навіть якщо вони іноземні громадяни), є нормальним правом кожної країни.

Якщо ви порушуєте Конституцію нашої країни, але не являєтеся за паспортом громадянином України, це не звільняє вас від правосуддя.

Це дійсність, яку відмовляється визнавати Кремль. То що, якщо тепер верхівка московського уряду скаже, що борщ їсти незаконно, то ми повинні визнати це, аби її не спровокувати?

То що робити нашому уряду, а особливо його голові, а також шановному міністру МВС – Авакову?

Вільна птаха

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України