«Альфа» має приходити з антитерористичними операціями не лише в захоплені ОДА, а й в офіси Тігіпка, Добкіна та Ахметова

Думаю, “Альфа” має приходить з антитерористичними операціями не лише в захоплені сепаратистами ОДА і СБУ, а й в офіси ТігіпкаДобкінаПартії регіонів. Уже не кажучи про Ахметоваі Групи СКМ.

1. Тігіпко б міг стати альтернативним лідером Сходу, але по факту боягуз, мудак і підбурювач сепаратистів. Він каже, що нема росіян у Луганську. Ага. Є приклад міста-героя Миколаєва, де по українцях стріляла уже спіймана СБУ понаєхавша курва Маша із Москви. 

2. Добкін готується подавати позови за відключення російських каналів. Чудова спокуса для виборця в корумпованій бідній країні – подививсь на Путіна і “фашистующих молодчиків” у Києві і зразу полегшало. Випив русской водки, помацав свою бабу трошки і на бочок.

3. Шуфрич, Левченко накатали законопроект про амністію для сепаратистів. Це при тому, що всі знають, як регіонали не хотіли голосувати за амністію для в*язнів Майдану. По ходу, ці люди пропонують нагородити і покланятись людям, яких треба щонайменше позбавити паспортів і вислати з країни.

Я думаю, революція не закінчилась 22 лютого, коли Хряк втік з Межигір*я. Вона продовжується. Поки виробки меншого калібру не будуть вигнані хоча б до Смоленська діла тут не буде, до цього моменту нас перслідуватиме сепаратизм і загроза появи русского вузькоокого солдата на порозі.

P.S. Регіонали цинічно пояснюють свої дії якоби захистом Юговостока. Як уже задовдав цей триндьож! У мого querido живуть дід з бабою на Херсонщині. І йде одного ранку така баба по селу з магазина, побачила якісь танки без прапорів – заплакала. Всі інші, хто бачив теж почали плакать і обніматься. Потім з’ясувалось, що то українська армія і люди на радостях принесли у пункт збору в сільраду по півпогреба закруток і вигребли останні заначки.

І плакали уже з радості, що спасуть Україну разом.

Ось такий насправді Юговосток.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh