Авторські статтіФотогалерея

В Італії відбудеться тематичний фуд-парк “EATALY’S”. Фото

Уявіть собі: величезне місце площею 90.000 квадратних метрів, де ви зможете обрати один або декілька з 25 різних ресторанів, щоб пообідати і дізнатися про італійські страви і виробництво італійських продуктів, побачити худобу і врятуватися від людей, одягнених в костюм Міккі Мауса. Якщо це звучить як ваша мрія туриста, то починайте бронювати квітки в італійську ” Болонью. “FICO Eataly World” – це не середній тематичний парк. Насправді він стане найбільшим у світі агропромисловим парком, і відкривається він 15 листопада цього року!

Може бути, вам подобається їздити у відпустку, щоб спробувати кулінарні шедеври далекої країни, може бути, ви академічно налаштований турист, який любити вчитися, а може, ви просто хочете зробити покупки і покататися на атракціонах.

У “FICO Eataly World” є не тільки 40 точок харчування, але і класні кімнати, пропонують до 30 заходів і 50 занять у день, 40 виробничих заводів, близько п’яти акрів полів і стаєнь і, звичайно ж, шість освітніх «атракціонів» (у тому числі «Людина і бутильовані товари», в якому розповідається про історію вина, пива й оливкової олії).

FICO, схоже, пропонує щось для будь-якого туриста і на будь-який смак. Все це сприяє подальшому просуванню “Eataly”, щоб світ зміг оцінити італійську культуру харчування через освіту і першокласні продукти. Вхід в парк буде безкоштовним.

Парк побудований на покинутій землі, контрольованої та наданої містом Болонья, за даними “Wall Street Journal”, в надії, що компанія FICO приверне туристичні гроші і зіграє свою роль у скороченні державного боргу Італії в розмірі 2 трильйонів доларів.

Компанія планує створити 3.000 робочих місць.

Позитивний суспільний вплив, смачні харчі і помітна відсутність персонажів Діснея. Що ще чекати від тематичного фуд-парку?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України