Життя

Які 3 знака Зодіаку самі чудові в ліжку?

Чи вірите ви в астрологічну відповідність між поведінкою, емоціями і сексуальними здібностями особистості? Однак подібна зв’язок все-таки є, і на підставі неї ми являє трійку знаків Зодіаку, з якими ѕекѕ ніколи не буде нудним:

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Водолій – один з найкращих коханців завдяки своїй здатності розпалювати почуття під час ѕекѕа. Водолій — не самий емоційний знак Зодіаку, тому не чекайте, що він буде займати любов’ю з вами, але якщо ви шукаєте хвилюючий сексуальний досвід – ви знайдете його з Водолієм. Він — сексуальний ініціатор і новатор. Ви не зможете забути ряд «першості», які Водолій обов’язково зробить з вами. Крім того, Водолій впевнений у своїй здатності дати вам ті, чого ви хочете чи потребуєте в ліжку, але у нього немає настирливого або егоїстичного підходу.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Він — майстер сексу, відомий своїм високим сексуальним апетитом. Скорпіон привносити пристрасть в спальню, переконуючись, що ви сексуально задоволені. Він готовий спробувати все, що необхідно, щоб іскра пристрасті між вами не згасла, і щоб нудьга не нашкодила вашого інтимного життя. Скорпіон готовий зробити все, щоб догодити вам в ліжку.

Овен (20 березня — 19 квітня)

Овен захоплює і п’янить. Він зберігає в собі таємницю, що робить секс з ними дійсно незабутнім. Він досліджує вас так, як ви навіть і уявити не могли, поступово підводячи вас до кульмінації. Однак Овнів більше розглядають як партнерів на одну ніч, оскільки вони не можуть з’єднання явитися у вашому житті знову. Овні занадто вільні, щоб прив’язуватися до кого-небудь. Але його талант вивчити вас в сексуальниму плані, дізнатися все чутливі області на вашому тілі і рухатися так, щоб зробити ніч них одним з найбільш пам ” ятних життєвих подій, варто того.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.