Авторські статтіТехно

Побутова техніка може допомогти хакерам у зломі – експерти

Користувачі не забувають про захист свого комп’ютера і телефону від кібератак, але «розумна» техніка може стати основною лазівкою недоброзичливців.

Сучасна людина змушений піклуватися про захист своєї конфіденційної інформації, не менше, ніж про цілісність замків в будинку. Алt якщо комп’ютери та телефони знаходяться під пильною увагою користувачів, тобто безліч іншої техніки, безпека якої залишає бажати кращого. Такі пристрої мають доступ до інтернету і зв’язуються з іншими.

На прилавках в магазинах з’являється все більше «розумної» побутової техніки: кавоварки, пральні машини, духовки і багато іншого. Управляти цими пристроями можна віддалено, що має ряд переваг, здатних обернутися проблемами. Використання спільної з комп’ютерами і телефонами мережі відкриває хакерам доступ до конфіденційної інформації. Відстежити злом подібної техніки складніше, адже вона не має високорівневої захистом. Експерти відзначають, що існує й інша небезпека. У разі, якщо хакерам не вдасться дістатися до особистих даних, то вони можуть керувати самими пристроями. Власникам «розумної» техніки не сподобається, якщо світло почне вимикатися сам по собі, або кавоварка відмовиться варити каву.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України