Побутова техніка може допомогти хакерам у зломі – експерти

Користувачі не забувають про захист свого комп’ютера і телефону від кібератак, але «розумна» техніка може стати основною лазівкою недоброзичливців.

Сучасна людина змушений піклуватися про захист своєї конфіденційної інформації, не менше, ніж про цілісність замків в будинку. Алt якщо комп’ютери та телефони знаходяться під пильною увагою користувачів, тобто безліч іншої техніки, безпека якої залишає бажати кращого. Такі пристрої мають доступ до інтернету і зв’язуються з іншими.

На прилавках в магазинах з’являється все більше «розумної» побутової техніки: кавоварки, пральні машини, духовки і багато іншого. Управляти цими пристроями можна віддалено, що має ряд переваг, здатних обернутися проблемами. Використання спільної з комп’ютерами і телефонами мережі відкриває хакерам доступ до конфіденційної інформації. Відстежити злом подібної техніки складніше, адже вона не має високорівневої захистом. Експерти відзначають, що існує й інша небезпека. У разі, якщо хакерам не вдасться дістатися до особистих даних, то вони можуть керувати самими пристроями. Власникам «розумної» техніки не сподобається, якщо світло почне вимикатися сам по собі, або кавоварка відмовиться варити каву.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh