Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії починається кампанія по залученню населення до активного способу життя

Міністерство спорту і охорони здоров’я Австрії починає кампанію «Зроби перший крок», метою якої є залучення населення до активного способу життя і спорту.

За даними дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), тридцять відсотків австрійського населення фізично не активні. Це, безумовно, впливає на їх фізичне і психічне здоров’я. Стосується це всіх вікових груп.

Віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе разом зі своїм колегою по уряду Беатою Хартингер-Кляйн у минулу суботу, 15 вересня, представивши програму залучення населення Австрії до активного способу життя «Зроби перший крок». В основі її лягли рекомендації професіоналів, які вказують на те, що дорослі повинні в тиждень приділяти не менше 150 хвилин фізичних вправ середньої інтенсивності або 75 хвилин вправ з більш високою інтенсивністю, маючи при цьому в своєму арсеналі не менше двох вправ по зміцненню м язів.

В якості своєрідного посла кампанії може виступити австрійська гірськолижниця, олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світ, Ганна Файт.

До реалізації програми «Зроби перший крок» будуть залучені численні спортивні клуби та організації. Вони будуть брати участь у залученні населення до спорту Австрії, включаючи тих, хто має «низький фізичний поріг»: літні люди, хронічні хворі, маленькі діти, чиє прагнення до активності має заохочуватися і підтримуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України