Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали ТОП-10 продуктів, які допомагають омолодитися

Універсального «молодильного яблука» не існує, але в комплексі ці продукти здатні загальмувати процеси старіння, вважають експерти.

Сучасна наука дозволяє вченим заглянути в майбутнє і зрозуміти, як буде виглядати тієї чи інший людина, якщо його спосіб життя зміниться в ту або іншу сторону. Зокрема, фахівці мають поняття про ті, які речовини сприятливо впливають на здоров’я людей і в яких продуктах вони мають найбільшу концентрацію. Останні дослідження показали, що при дотриманні певного раціону не можна зупинити, але загальмувати процеси «зношування» людського організму. Вчені назвали ТОП-10 продуктів, які при вживанні їх в їжу допомагають людям омолодитися.

Так, зокрема, фахівці рекомендують їсти апельсини для підтримки здоров’я серця і судин. Які в них містяться антиоксиданти допомагають зберегти здорове серце. З тієї ж причини пропонується включити в свій раціон часник. Речовина аліцин, який в достатку є у даному продукті, знижує рівень холестерину в організмі. Також не зайвою для серця буде квасоля, що містить клітковину і вітамін В 9.

Помідори також багаті на антиоксиданти, альо смороду також дозволяють зробити світліше і здоровіше шкіру людини. Активні речовини покращують захист від ультрафіолету. Також томати уповільнюють старіння шкіри. У мигдалі міститься у великих кількостях вітамін Е, який підвищує фізичну активність та покращує витривалість. На міцність кісток впливає остеокальцин, висока концентрація якого в оливковій олії, а на еластичність і пружність м язів впливає калій. Він в надлишку присутній в бананах і картоплі.

Зберегти молодість головного мозку допоможе чорниця, а на органи травлення сприятливо впливають яблука, які очищають організм від шлаків і токсинів. Зір дозволить довго берегти вживання в їжу листової капусти. Сконцентрований в ній лютеїн уповільнює процес старіння сітківки ока.

Раніше ми писали, що дієтологи назвали продукти, які не варто вживати на сніданок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України