Авторські статті

Плани Путіна в Україні зазнають краху – це вже очевидно

“Плани Москви в Україні зрозумілі – вона взяла на себе роль жандарма. Кремль шляхом шантажу намагається розв’язати свої стратегічні плани. Вони прагнуть, аби Україна погодилася на федералізацію, щоби було подвійне громадянство, друга державна мова, хочуть домогтися гарантованого довічного перебування на нашій території своїх збройних сил.

Однак у жодному разі українці не повинні піддатися на це. Зараз маємо бути єдиною нацією, згуртованим народом – маємо відбити ці нападки. У разі реальної військової інтервенції маємо стати до бою з ворогом і перемогти. Жодного клаптика української землі не здамо окупанту!” Про це 4 березня 2014 року з трибуни Верховної Ради України заявив голова фракції ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Звертаючись до громадян держави та парламентарів, Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок констатував, що за усю історію незалежної України український народ ще ніколи не був таким згуртованим і мобілізованим.

“Увесь український народ, уся нація, незалежно від регіону проживання, єдині у розумінні процесів, що відбуваються в Україні та, зокрема, в Криму. Громада готова захищати свою землю, свою Вітчизну. Україні оголосили війну – і ми гідно прийняли цей виклик. Очевидно, що план розв’язання війни проти України розроблявся заздалегідь. Росія і раніше вела проти нас інформаційну, енергетичну, економічну, релігійну війни. Путін був упевнений, що після закінчення Олімпіяди в Сочі зможе спокійно заволодіти Україною – провести такий собі бліцкриґ, з огляду на те, що реальний стан обороноздатности нашої держави бажає бути кращим: упродовж останніх років українське військо цілеспрямовано руйнували, розвалювали кадровий склад, не було відповідного забезпечення необхідними засобами захисту і озброєнням. Однак попри це план Путіна, і це вже очевидно, зазнає краху.

Українці не біжать із простертими обіймами назустріч окупанту. Навпаки, ми можемо пишатися десятками тисяч українців, які приходять у військкомати і готові добровольцями вступати до війська. Ми пишаємося цивільними, які неозброєні виходять проти російських окупантів. Пишаємося українськими військовослужбовцями в Криму – моряками, морськими піхотинцями, усіма військовими, які не піддаються на спокуси зрадників, таких як колишній адмірал Березовський. Навпаки, наші вояки підтверджують свою присягу на вірність Україні та її народові”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” висловив солідарність і підтримку членам родин військовослужбовців у Криму, які розуміють важливу місію своїх батьків, братів, синів і підтримують їх. Також свободівець зазначив, що громадяни можуть пишатися представником України в ООН Юрієм Сергеєвим, який на засіданні Ради безпеки ООН блискуче захистив позиції України.

Олег Тягнибок підкреслив, що зараз потрібно докласти усіх зусиль, аби не дозволити Кремлеві реалізувати свої плани: “Плани Москви в Україні зрозумілі – вона взяла на себе роль жандарма. Кремль шляхом шантажу намагається розв’язати свої стратегічні плани. Вони прагнуть, аби Україна погодилася на федералізацію, щоби було подвійне громадянство, друга державна мова, хочуть домогтися гарантованого довічного перебування на нашій території своїх збройних сил. Однак у жодному разі українці не повинні піддатися на це. Зараз маємо бути єдиною нацією, згуртованим народом – маємо відбити ці нападки. Зважаючи на це, фракція “Свободи” впродовж протистояння з Москвою не акцентуватиме уваги на провокаціях, які можуть відбуватися в парламенті, зокрема з мовного питання. Однак сподіваємося на відповідне розуміння і патріотизм народних депутатів.

Наголошуємо: не можна спекулювати базовими конституційними принципами: мовою, громадянством, забезпеченням унітарности держави. Закликаю усіх бути готовими захищати Україну. У разі реальної військової інтервенції маємо стати до бою з ворогом і перемогти. Жодного клаптика української землі не здамо окупанту!”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.