Авторські статті

Український народ продемонстрував надзвичайну згуртованість перед загрозою агресії Росії

Український народ продемонстрував надзвичайну згуртованість перед загрозою військової агресії Росії. Про це заявив народний депутат парламентської фракції “УДАР” Валерій Пацкан в ефірі телеканалу ТВі.

“Сьогодні – день народження нової держави Україна. Я хочу подякувати тим нашим військовим, які стали на захист нашої держави. Путін об’єднав всю Україну – схід, захід, північ, південь. І про це говорить громадянське суспільство, український народ”, – сказав Пацкан.

На його думку, Росія через свою військову інтервенцію в Україну втрачає довіру не лише міжнародних партнерів, але й довіру своїх громадян. “Путін програв економічно Україну. А зараз цими діями економічно програє і те, що він надбав в Росії. Путіну починають не довіряти в самій країні. Ніхто не може зараз змусити воювати російський народ проти українського, і навпаки. Воює диктатор за своє власне збагачення, за розширення своїх повноважень, своїх територій”, – зазначив депутат.

Пацкан вважає, що Росія могла спровокувати в Україні аналогічну югославській ситуацію. Проте, завдяки згуртованості українців, а також реакції західних держав, вдалося попередити можливе кровопролиття.

“Нашими військами півтора року керували спеціальні агенти в особі Лебедєва, які були заслані розвалити нашу армію зсередини. За все це відповідальна одна людина – Віктор Янукович. А Путін зараз воює за те, щоб в Росії не відбулося свого Майдану”, – заявив депутат від “УДАРУ”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.