Віце-спікер Кошулинський виносить поранених під обстрілу снайперів

Ей, поцреоти і шизоїди фашистських! Ви можете собі уявити що ваш Жириновський допомагає виносити поранених людей з місць, де працює більше 30 снайперів? І Ви ще хочете нас перемогти?!

З Жириновським більше-менше зрозуміло (шизофренія тверда). Але і Зах.Европа нахай теж на себе цей вчинок приміряє – хто у НИХ там на таке здатен? Меркель?

Увесь український народ, уся нація, незалежно від регіону проживання, єдині у розумінні процесів, що відбуваються в Україні та, зокрема, в Криму. Громада готова захищати свою землю, свою Вітчизну. Україні оголосили війну – і ми гідно прийняли цей виклик. Очевидно, що план розв’язання війни проти України розроблявся заздалегідь. Росія і раніше вела проти нас інформаційну, енергетичну, економічну, релігійну війни.

Путін був упевнений, що після закінчення Олімпіяди в Сочі зможе спокійно заволодіти Україною – провести такий собі бліцкриґ, з огляду на те, що реальний стан обороноздатности нашої держави бажає бути кращим: упродовж останніх років українське військо цілеспрямовано руйнували, розвалювали кадровий склад, не було відповідного забезпечення необхідними засобами захисту і озброєнням. Однак попри це план Путіна, і це вже очевидно, зазнає краху

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh