Авторські статті

Віце-спікер Кошулинський виносить поранених під обстрілу снайперів

Ей, поцреоти і шизоїди фашистських! Ви можете собі уявити що ваш Жириновський допомагає виносити поранених людей з місць, де працює більше 30 снайперів? І Ви ще хочете нас перемогти?!

З Жириновським більше-менше зрозуміло (шизофренія тверда). Але і Зах.Европа нахай теж на себе цей вчинок приміряє – хто у НИХ там на таке здатен? Меркель?

Увесь український народ, уся нація, незалежно від регіону проживання, єдині у розумінні процесів, що відбуваються в Україні та, зокрема, в Криму. Громада готова захищати свою землю, свою Вітчизну. Україні оголосили війну – і ми гідно прийняли цей виклик. Очевидно, що план розв’язання війни проти України розроблявся заздалегідь. Росія і раніше вела проти нас інформаційну, енергетичну, економічну, релігійну війни.

Путін був упевнений, що після закінчення Олімпіяди в Сочі зможе спокійно заволодіти Україною – провести такий собі бліцкриґ, з огляду на те, що реальний стан обороноздатности нашої держави бажає бути кращим: упродовж останніх років українське військо цілеспрямовано руйнували, розвалювали кадровий склад, не було відповідного забезпечення необхідними засобами захисту і озброєнням. Однак попри це план Путіна, і це вже очевидно, зазнає краху

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.