Авторські статті

План дії для революції! Довести до відома усіх! – заява лідера Правого сетору Дмитра Яріша

Влада робить все, щоб знищити себе. Вона почала вбивати громадян, вона вимкнула метро, щоб люди не йшли на роботу, а йшли на Майдан, вона заблокувала дороги, щоб всі бажаючи заволоділи зброєю ДАІшників. На разі чекаємо вимкнення мобільного зв’язку та інтернету, що збільшить чисельність Майдану ще в декілька разів. Єдине, що вона поки не зробила – не пустила Лебедине озеро по телеканалах. Допоможемо їй в цьому, але замість балету зробимо цікавішу добірку. Конкретні завдання до всіх, хто поки що за комп’ютером.

1. Треба зробити певну інформаційну підготовку про злочини влади. А саме, треба створити телевізійні ролики (або підібрати вже існуючи) не більше 2-5 хвилин!!! в яких будуть показані смерті від рук беркуту. Це технічна робота. Найкраще в цьому скористатись допомогою психологів (як саме розмістити відео ряд) та телевізійників.
2. Записати звернення до працівників організованих злочинних угруповань, які зараз зі зброєю опираються народу України, та забезпечити цілодобову трансляцію цього аудіозвернення до бійців ВВ.

3. Треба підготувати чіткий план дій для держави, який лідер (Кличко або Ярош) повинен зачитати на камеру. Приблизно:

3.1. Імпічмент Януковичу, відставка уряду, розпуск ВРУ у зв’язку з узурпацією влади. Притягнення їх до відповідальності.

3.2. Створення тимчасового уряду

3.3. Формування територіальних громад які переберуть на себе всі функції міських та обласних рад

3.4. Заборона діяльності Партії Регіонів України та Комуністичної Партії України, та народний арешт найбільш активних членів цих партій.

3.5. Повне розформування усіх правоохоронних структур, окрім структур які забезпечують діяльність пенітенціарних служб, та ЗСУ. Попередження про кримінальну відповідальність за законами воєнного часу (ну якось так) за протистояння народу України. Запропонувати посади усім працівникам ЗСУ, які перейдуть на бік народу та приведуть з собою підрозділи. Оголосити телефон гарячої лінії для військових за яким вони зможуть зв’язатися з новим керівництвом армії (Гриценко).

3.6. Створення Народної Гвардії України, Народних Дружин, до яких переходять функції за дотриманням порядку на вулицях.

3.7. Оголошення НС (без обмежень для звичайних громадян). НС повинен містити: введення армії для затримання та знешкодження незаконних формувань Беркут, які вбивають мирних громадян з вогнепальної зброї з застосуванням снайперських гвинтівок. Перекриття митниць, заборону на зліт будь-яких літаків, інших повітряних суден, заборону на відплиття з портів суден для унеможливлення покидання злочинцями країни. Забезпечення посиленого несення служби прикордонниками та перехоплення всіх повітряних та кораблів які намагаються перетнути кордон. Дозволити стріляти на ураження і знищення.

3.8. Створення Конституційної Асамблеї, в якій може прийняти участь будь-яка людина, яка відповідає певним вимогам, в завдання якої будуть входити реформування Конституції України для унеможливлення в майбутньому узурпації влади партіями чи особами та гарантією кожному українцю права на збройний захист своїх прав та свобод.

3.9. Проведення розслідувань та публічних судів з присяжними всіх злочинців які віддавали та виконували злочинні накази проти громадян України

3.10. Забезпечити проведення розслідування щодо діяльності злочинців з спецпідрозділу Беркут та діяльності перевдягнених працівників «правоохоронних органів».

3.11. Далі повинні йти тези по тому, що саме ви пропонуєте побудувати в країні (це дуже важливо, щоб люди відчули, що будуть зміни на краще):

3.11.1. Територіальні громади – це основа держави . Кожен є власником своєї країни і контролює її , любить її, і як кожна людина дбає про своє майно

3.11.2. Пряме народовладдя – кожна людина безпосередньо бере участь у створенні законодавства. Жодних рішень влади без обговорення зі всіма громадянами.

3.11.3. Право кожному громадянину
14:57:23
України захистити себе від будь-якого нападу на нього або його власність шляхом застосування вогнепальної зброї. Дозволити в Конституції володіння , потайне носіння та застосування короткоствольної зброї , як це зроблено в дуже багатьох успішних країнах світу.

3.11.4. Право громадянам України на силове повалення будь-якого режиму, який узурпував владу в Україні та прописати це в Конституції України .

3.11.5. Повне реформування всього державного апарату. Зменшення кількості чиновників, зменшення витрат на державні структури, та направлення цих грошей на потреби громадян.

3.11.6. Повне реформування податкової бази. Закріпити формування оподаткування за територіальними громадами. Зменшити відрахування на потреби самої держави та зменшення цього відсотка з часом з орієнтиром на повне скасування податку. Держава сама без участі громадян має забезпечувати себе.

3.11.7. Звітність керівництва держав і територіальних громад. Регулярні перевірки на детекторі брехні.

3.11.8. Повна зміна судової системи. Введення реально діючої системи присяжних. Суддя повинен виконувати технічні функції , а не вирішувати долі людей.

3.11.9. Зростання купівельної спроможності (доходів) кожного українця за рахунок радикальних реформ.

3.11.10. Викорінення корупції за рахунок створення органу по переслідуванню та провокації корупціонерів (Гонконг, Польша, Фінляндія)

3.11.11. Контроль досягнення необхідних стандартів якості у виробництві всього.

3.11.12. Масове будівництво нових автомобільних доріг за сучасними технологіями (асфальто-бетон) за рахунок застосування іноземних інвестицій та здачі цих доріг в оренду. Реконструкція старих доріг за рахунок цих же інвесторів, як одна з умов будівництва нових

3.11.13. Масове будівництво сучасних шляхів залізнодорожнього сполучення для створення зручної системи дійсно швидкісних і якісних поїздів.

3.11.14. Залучення дешевих іноземних авіакомпаній на ринок України.

3.11.15. Інвестиції в створенні нових виробничих потужностей на території України у всіх галузях економіки.

3.11.16. Підвищення плати за транзит російського газу та плати за перебування ЧФ на території Криму до рівня , який забезпечить Україні економічну і ресурсну (газову ) незалежність.

3.11.17. Отримання для громадян України можливості безвізових поїздок до країн ЄС.

3.11.18. Докорінна зміна системи освіти в Україні . Давати освіту повинні практики , які знають чим зараз живе сфера і чим вона буде жити коли людина закінчить ВНЗ.

3.11.19. Інвестиції в науковий потенціал України. У нас ще залишилися кадровий потенціал і вони ще встигнуть навчити молодь. Також ми робимо ставку на які виїхали професіоналів. Ми їх будемо запрошувати викладати і бути наставниками для молодих учених.

3.11.20. Докорінне реформування системи охорони здоров’я.

3.12. Референдум по підтримці нового варіанту Конституції

4. Дізнатися в телевізійників яким чином можна керувати сигналом, який передає: телеканал Інтер, Перший Національний, Національна радіокомпанія. Це можливо зробити або підміною сигналу, або захопленням апаратної, або захопленням вишки зв’язку (зараз київську телевежу охороняє 20 ВВшників зі зброєю). Треба чітко уявляти звідки забезпечується подання напруги (там у них повинна бути і резервна система, треб дізнатись на скільки її вистачить). За допомогою телевізійників розробити план штурму будівлі.

5. Також дізнатися від бувших військових, МНС місцезнаходження та охорону центру екстреного сповіщення громадян на випадок НС (рубка радіозв’язку знаходиться біля КМДА)

6. Здійснити раптовий штурм структур ЗМІ. Але він повинен бути блискавичним. Треба відразу при собі мати газові гранати, протигази. В кожній групі повинні бути спеціалісти які зможуть працювати з апаратурою. Кожну групу повинні супроводжувати тисяча мирних осіб. Але вони не повинні світитися. Треба їх туди діставити з іншою метою, в залежності від того, що розташовано поблизу від цих об’єктів. Вони до останнього не повинні знати що ми робимо. Тільки після
захоплення будівлі їм треба дати наказ до переходу безпосередньо до того об’єкту який треба втримати.

7. Забезпечити трансляцію раніше записаних роликів. Перш за все звернення тимчасово виконуючого обов’язки Прем’єра. Потім запустити інші. З перервами на повторення звернення. У випадку відбиття владою телеканалів треба унеможливити відновлення їх мовлення за будь-яких умов.

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

 1. Хавальник поганый свой, гАЛАЦУЦ завенти!
  Следует запретить сВОБЛЯДУ-тЯГНИСРАКО-фУФЛОРИОНСКУЮ!
  бЛЯДЬндеру – СУКУ поганую, откопать и повесить, затем опять закопать и снова повесить! ….. и так миллион раз подряд, а апосля кремировать и развеять, как бЕН-ладена, что бы не воняло. И так же поступить с ГЕЙ-уродами У П с А, шЛЮШКЕВИЧАМИ и прочей мразью!
  б
  Л
  Я
  Д
  Ь
  Н
  Д
  Е
  Р
  А
  С У К А!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Всю гАЛАЦУЦНЮ, за колючку, траву жрать, работать газонокасилками!!!!

  У Р О Д Ы!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.