Авторські статті

На Майдані – протест мирних людей. Міліція не може стріляти по мирних протестувальниках

“Протест, який відбувається на Майдані – це протест мирних людей. Міліція не може стріляти по мирних протестувальниках. А всі ті, хто застосовували зброю, повинні бути притягнуті до суду”, – заявив голова Політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк журналістам у середу, 19 лютого, по завершенні зустрічі лідерів опозиції з послами країн-членів ЄС, США та Канади.

“Ми як українська опозиція ніколи не підтримували ні насильство, ні збройний протест. Це взагалі не наш сценарій”, – наголосив Арсеній Яценюк.

“Звертаємось до влади не застосовувати зброю. Ми категорично не підтримуємо будь-кого, хто бере в руки зброю. Ми мирний протест, і ми мирним шляхом переможемо”.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому вчора події розвивалися таким чином, він наголосив: “Це не перша протестна акція, яка відбувалась біля парламенту”. Арсеній Яценюк нагадав, що два тижні тому до парламенту також підійшли протестувальники – “і все було мирно”: “Все було мирно тоді, коли туди не були відправлені провокатори і коли міліція не стріляла по протестувальниках”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Подонки настоящие , мирными людьми прикрываются , погромы и захваты зданий мирные люди не устраивают. Вздохнуть не могут без указки “країн-членів ЄС, США та Канади”. Олигархи кормушку не поделили , народ отгребает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.