На Майдані – протест мирних людей. Міліція не може стріляти по мирних протестувальниках

“Протест, який відбувається на Майдані – це протест мирних людей. Міліція не може стріляти по мирних протестувальниках. А всі ті, хто застосовували зброю, повинні бути притягнуті до суду”, – заявив голова Політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк журналістам у середу, 19 лютого, по завершенні зустрічі лідерів опозиції з послами країн-членів ЄС, США та Канади.

“Ми як українська опозиція ніколи не підтримували ні насильство, ні збройний протест. Це взагалі не наш сценарій”, – наголосив Арсеній Яценюк.

“Звертаємось до влади не застосовувати зброю. Ми категорично не підтримуємо будь-кого, хто бере в руки зброю. Ми мирний протест, і ми мирним шляхом переможемо”.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому вчора події розвивалися таким чином, він наголосив: “Це не перша протестна акція, яка відбувалась біля парламенту”. Арсеній Яценюк нагадав, що два тижні тому до парламенту також підійшли протестувальники – “і все було мирно”: “Все було мирно тоді, коли туди не були відправлені провокатори і коли міліція не стріляла по протестувальниках”.

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. НИХУЯ СЕБЕ МИРНЫЙ,СМЕРТЬ ЗОМБИГАЛИЦАЯМ!!!!

  2. Подонки настоящие , мирными людьми прикрываются , погромы и захваты зданий мирные люди не устраивают. Вздохнуть не могут без указки “країн-членів ЄС, США та Канади”. Олигархи кормушку не поделили , народ отгребает.

  3. СТРЕЛЯТЬ

    мирных людей ??? если вы дебилы , то говорить вообще не о чем .

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh