Первинною та найважливішою зараз є всенародна мобілізація

19 лютого 2014 року о 12:00 в Тернопільському прес-клубі відбулося засідання на тему “Надзвичайна ситуація в Україні, що склалася після кривавих подій 18 лютого”. В засіданні взяли участь члени Штабу національного спротиву Тернопільщини, зокрема й представниця “Свободи”, керівник загонів жіночої самооборони у Тернополі Марія Чашка, представники Автомайдану та голова Тернопільської міської ради Сергій Надал.

На прес-конференції також говорили про нічне захоплення Тернопільської ОДА, міліції, прокуратури тощо. Марія Чашка з цього приводу зазначила: “В усіх цих подіях винна сьогоднішня влада. Вона довела людей до крайньої межі. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати український народ у боротьбі з окупаційною владою, з цим україноненависницьким режимом. Усю минулу ніч на Театральному майдані працював намет оргкомітету. У ньому, окрім збору коштів та запису на мобілізацію, надавали першу необхідну допомогу людям, які постраждали в сутичках і з певних причин не зверталися до медичних закладів. Ми відігрівали, заспокоювали, переодягали і навіть зашивали рани.

Але найважливіше те, що усім нам разом вдалося втримати перший фронт у Києві, відстояти головний Майдан країни. Первинною й найважливішою зараз є всенародна мобілізація. Вона триває безперебійно, бо Київ дуже потребує людей. Процес народовладдя також триває в районах Тернопільської области і дуже скоро буде поставлено крапку. Український народ здобуде свою довгоочікувану перемогу”.

Очільниця жіночої самооборони запросила людей приєднуватися до громадських загонів, які патрулюватимуть Тернопіль і слідкуватимуть за дотриманням порядку на його вулицях.

Сергій Надал також зауважив, що міська рада Тернополя на час тривожних подій всіляко сприятиме дотриманню порядку в місті та наданню медичної допомоги усім, кому це буде необхідно.

Comments

0 comments

One comment

  1. сВОБЛЯДу требуется пиздить не снимая водолазных ботинок!
    гАЛАЦУЦЫ – мерзотные!
    Всех на фонари!
    БЫДЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh