Авторські статті

Первинною та найважливішою зараз є всенародна мобілізація

19 лютого 2014 року о 12:00 в Тернопільському прес-клубі відбулося засідання на тему “Надзвичайна ситуація в Україні, що склалася після кривавих подій 18 лютого”. В засіданні взяли участь члени Штабу національного спротиву Тернопільщини, зокрема й представниця “Свободи”, керівник загонів жіночої самооборони у Тернополі Марія Чашка, представники Автомайдану та голова Тернопільської міської ради Сергій Надал.

На прес-конференції також говорили про нічне захоплення Тернопільської ОДА, міліції, прокуратури тощо. Марія Чашка з цього приводу зазначила: “В усіх цих подіях винна сьогоднішня влада. Вона довела людей до крайньої межі. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати український народ у боротьбі з окупаційною владою, з цим україноненависницьким режимом. Усю минулу ніч на Театральному майдані працював намет оргкомітету. У ньому, окрім збору коштів та запису на мобілізацію, надавали першу необхідну допомогу людям, які постраждали в сутичках і з певних причин не зверталися до медичних закладів. Ми відігрівали, заспокоювали, переодягали і навіть зашивали рани.

Але найважливіше те, що усім нам разом вдалося втримати перший фронт у Києві, відстояти головний Майдан країни. Первинною й найважливішою зараз є всенародна мобілізація. Вона триває безперебійно, бо Київ дуже потребує людей. Процес народовладдя також триває в районах Тернопільської области і дуже скоро буде поставлено крапку. Український народ здобуде свою довгоочікувану перемогу”.

Очільниця жіночої самооборони запросила людей приєднуватися до громадських загонів, які патрулюватимуть Тернопіль і слідкуватимуть за дотриманням порядку на його вулицях.

Сергій Надал також зауважив, що міська рада Тернополя на час тривожних подій всіляко сприятиме дотриманню порядку в місті та наданню медичної допомоги усім, кому це буде необхідно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України