Війна РФ проти України

Плацдарм утримують особливі морпіхи: офіцер розповів, що відбувається на лівому березі Дніпра

Плацдарм на лівому березі Херсонської області, незважаючи на всі зусилля ворога вибити підрозділи ЗСУ, тримається. Перспективи Сил оборони України на цьому напрямі більш ніж оптимістичні.

Такою думкою в інтерв’ю поділився перший заступник голови Спілки офіцерів України капітан першого рангу Євген Лупаков.

“Якщо наші висадилися на лівому березі, то це морська піхота. А це особливі воїни, з особливим характером, з особливими здібностями. Вони не здадуть цей плацдарм однозначно. Більш того, звідти буде підтримка нашого наступу, який піде з півночі. Можливо, і самі прорвуть”, – заявив Лупаков.

Водночас офіцер додав, що миттєвого прориву та звільнення окупованої частини Херсонської області не варто очікувати. На його переконання, наступальні дії на лівому березі – довга історія.

“На жаль, дуже довга (історія). Тому що ми зіткнулися з сильною перевагою ворога в повітрі, про що ви сказали, і з величезними мінними та фортифікаційними загородженнями противника. Плюс з нескінченною кількістю “м’яса”. Ці три фактори зараз заважають нам пробивати оборону ворога та йти вперед. Головне для нас – прорвати оборону, далі піде легше”, – додав Лупаков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України