Війна РФ проти України

Росіяни вигадали нову тактику для штурмових груп із використанням антидронових коконів

Небезпека цієї тактики в тому, що вона спрямована і на “обман” наших дронів, і на відволікання піхоти також

Джерело:Defence Express

Сьогодні у відкритому доступі з’явилась інформація про те, що російські окупанти намагаються використовувати нову тактику для своїх штурмових груп. І це вони показали під час атаки на позицію однієї із бригад ЗСУ.

Справа була так – одна штурмова група пішла в “лобову атаку” на наших оборонців, але виявилось, що це був “відволікаючий маневр”. Бо при цьому із флангів намагалась “зайти” інша штурмова група ворога, яка рухалась взагалі повзком, і бійці якої були накриті щось на кшалт антидронового “кокона” чи “накидки”.

Окрема проблема в цій ситуації полягала в тому, що рашистів під антидроновими коконами не було видно в тепловізор. І саме для такого формату атаки ворог обрав час, коли через погоду наші військові були обмежені у використанні безпілотників.

При цьому, як можемо зрозуміти, повідомлень про використання бронетехніки для підтримки цієї атаки зі сторони рашистів – не було.

Тому можливо, це ворог поки лише відпрацьовує нову тактику дій для своїх штурмових груп із використанням усього можливого спеціального екіпірування, що в свою чергу, потребує посиленої уваги.

Росіяни вигадали нову тактику для штурмових груп із використанням антидронових коконів

Тут про всяк випадок варто нагадати, що вперше про використання росіянами термокамуфляжу для маскування тепловізора стало відомо ще у квітні 2023 року. Про цю розробку рашистські “воєнкори” активно говорили на своїх ресурсах, однак активного використання такої амуніції на полі бою зі сторони ворога поки що не фіксувалось.

Водночас, у жовтні 2023 року стало відомо, що в Україні почали шити термокамуфляж для маскування від тепловізорів. Defense Express навіть в окремій публікації розповідав, як це працює і чи дійсно допомагає.

Приклад роботи термокамуфляжу вітчизняної розробки
Приклад роботи термокамуфляжу вітчизняної розробки

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України