Авторські статті

П’ятигорець: після ліквідації ДАІ звання «Народні вороги України» перекочувало до «Укравтодору»

Пятигорец: после ликвидации ГАИ звание «Народные враги Украины» перекочевало к «Укравтодору»
Відомий український блогер Денис П’ятигорець на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що з моменту ліквідації ДАІ звання «Народні вороги України» стало вакантним, але зовсім не на довго. Після цієї зими з абсолютною перевагою під час народного голосування це звання здобув собі вітчизняний «Укравтодор».

Денис П’ятигорець підкреслює, що дуже хочеться звернути до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з зверненням з приводу роботи підконтрольного йому державного підприємства. «У минулому році рекордну кількість відремонтованих доріг було одним з основних досягнення уряду, але цієї весни це досягнення було помножене на нуль. Причина банальна – не може бути якісніх доріг, якщо замовником, підрядником і контролером ремонту є «Укравтодор». Це ідеальна схема для розпилювання великих грошей», – написав блогер.

За його словами, щодо комунальних доріг – обов’язково в основні умови тендеру повинні бути вписані вимоги до гарантійних зобов’язань щодо якості робіт – мінімум на 3 роки. «Дороги розвалилися навесні – ідіть «латати» за кошти підрядника. Щоб не йшли від відповідальності місцеві органи влади – потрібно відповідна постанова Кабінету міністрів України», – резюмував Денис П’ятигорець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України