Авторські статті

Борис Нємцов може стати символом нової Росії

Портников: Путин понимает, что даже мертвый Борис Немцов может стать символом новой России
Друга річниця загибелі Бориса Нємцова дещо здивувала тим, що, як виявилося, в Росії не зовсім кишенькова опозиція, принаймні, ті гасла, з якими опозиціонери вийшли на вулиці Москви не зовсім приємні нинішній влади РФ. Кинулося в очі і величезна кількість силовиків на вулицях, що не може не говорити про те, що в Кремлі застерігаються. Дуже важливо, що саме Борис Нємцов став символом об’єднання всіх опозиціонерів Росії. Про це у своєму блозі пише журналіст і публіцист Віталій Портніков.

За його словами, вперше в столиці РФ можна було почути правду не тільки про Путіна, але і про анексований Крим, а також про підступність «російського світу». На сьогоднішній момент ці гасла, як мильні бульки для росіян, лопаються, ледве злетівши в повітря, оскільки 80% росіян, як і раніше підтримують Путіна, але, якщо в майбутньому росіяни захочуть позбавитися від такого середньовічного ганебного божевілля, то приклад Бориса Нємцова, як ніколи об’єднає Росію.

Портников зазначає, що не виключено, що нинішня опозиція Росії може прижитися і з Путіним, у якого залишається все менше грошей, щоб розраховуватися ними зі своїм оточенням, тому не виключено, що він може стати таким собі «добрим і справедливим монархом», готуємо, як стратити, так і милувати своїх критиків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України