Авторські статті

Бізнесмена Філіп Білден відмовився від посади в уряді США, обравши власний бізнес


Відомий ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн на своїй сторінці в Facebook пише про те, що в США стався випадок, який може стати прикладом того, як поводяться у цивілізованих країнах цивілізовані люди. Бізнесмен Філіп Білден був запрошений на посаду міністра ВМС урядом президента США Дональда Трампа, але відмовився через те, що зрозумів, що не зможе керувати держвідомством і одночасно отримувати прибуток від свого бізнесу – треба пожертвувати або одним, або іншим.

«Американський бізнесмен чесно зізнався, що він вибрав бізнес. Саме не відклав питання в довгий ящик, не сказав «я протягом року позбудуся активів», а просто сказав – «ні, дякую за запрошення, але мені ближче бізнес», – написав Соломон Манн.

За його словами, після такого вчинку все більше віри з’являється в Америку. Вона, на щастя, не стоїть на краю, а досить далеко від краю. Маса чесних і справжніх людей, нормальний волелюбний і справедливий народ, багато патріотів своєї країни. «Я тепер сподіваюся ще більше, що Америка знову стане великою і знову буде країною на яку можна покластися і якій можна вірити. Попереду багато роботи, щоб знищити гнійник Обами, виплеканий демократами, але, я впевнений, що кращій половині народу США це вийде», – резюмував експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.