Авторські статті

Після заяви П.Порошенка обвалився російський рубль

Після півдобових переговорів перша ж заява президента України Петра Порошенка завдала удару по національній валюті Росії. Так, президент заявив, що поки на переговорах у Мінську немає хороших новин. Так, очікується підписання президентами Росії, Франції, України і канцлером ФРН документа з вирішенням конфлікту в Донбасі, але умови Росії на переговорах у Мінську неприйнятні, а Україна на поступки йти не збиратися.

“На жаль, поки хороших новин немає. На даний момент жодної новини. Надія все ще є”, – сказав Петро Порошенко додавши, – “Росія висуває неприйнятні умови”.

На його слова тут же відреагували курси валют. Біржовий курс долара в Росії різко підскочив, прирости 67 руб. і до 09.30 долар вже коштував 67,44 руб. Пізніше національна валюта Росії зробила очікуване повернення своїх позицій. А от акції російських підприємств здійснили запаморочливе піке, впавши з позначки в 865 до 825, з поверненням на 831,82.

Фактично, якщо результат переговорів буде неприйнятний для України, не виключений серйозний удар по економіці РФ в очікуванні нової хвилі беззастережних санкцій і головної загрози для колапсуючої Росії – відключення SWIFT, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України