Техно

Новий «інопланетний вірус» вже знищив 20 видів підводних мешканців

У 2013 році невідома хвороба почала вбивати всіх морських зірок від Мексики до Аляски. Вона потрапила в океан на метеориті і поширилася по всій Землі, вважають прихильники альтернативної науки.

Біологи всього світу б’ють на сполох – по всій Землі почав гинути підводний світ. Ветеринар Джо Гайдос з Каліфорнійського університету заявивши, мовляв загадкова підводний чума, починаючи з 2013 року, вже повністю знищила понад 20 видів морських зірок. Ці підводні мешканці вимерли, починаючи від Мексики і закінчуючи Аляскою. Зараз хвороба вразила черговий вид морська зірка-соняшник, ключового хижака свого ареалу. Це значно позначається на всій морській екосистемі. Причина хвороби невідома, альо вісь деякі експерти звинувачують у всьому позаземні цивілізації.

За словами вчених, мова йде не просто про скорочення популяції, а про знищення цілого виду на сотнях тисяч кілометрів світового океану. Морська зірка вмирає як у фільмі жахів: з’єднання являються білі поразки, вони розпадаються на тріщини гниючої тканини, кінцівки відриваються, і тварина гине.

Подводная чума отрывает конечности – Новый «инопланетный вирус» уже уничтожил 20 видов подводных жителей

Дослідники встановили, що виною всьому новий невідомий вірус, але це досі невідома хвороба. Вчені з альтернативних течій також провели своє розслідування і прийшли до висновку, що вбиває підводних мешканців хвороба могла потрапити на Землю інопланетним шляхом. За словами уфологів, космічні тіла падають на планету досить часто. Один з метеоритів міг занести смертельний «інопланетний» вірус, який вже знищив 20 видів підводних мешканців.

Експерти відзначають, мовляв хвороба потрапила на Землю різко в 2013 році. Буквально за пару років вона знищила цілі види тварин. Природа вірусу залишається невідомою, як і він сам, того він дійсно міг потрапити в океан разом з інопланетним космічним тілом.

Подводная чума отрывает конечности – Новый «инопланетный вирус» уже уничтожил 20 видов подводных жителей

Уфологи також розповіли на тематичних ресурсах, що вони не виключають теорію і про підводні прибульців, які нібито використовую земну фауну для своїх дослідів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України