Новий «інопланетний вірус» вже знищив 20 видів підводних мешканців

У 2013 році невідома хвороба почала вбивати всіх морських зірок від Мексики до Аляски. Вона потрапила в океан на метеориті і поширилася по всій Землі, вважають прихильники альтернативної науки.

Біологи всього світу б’ють на сполох – по всій Землі почав гинути підводний світ. Ветеринар Джо Гайдос з Каліфорнійського університету заявивши, мовляв загадкова підводний чума, починаючи з 2013 року, вже повністю знищила понад 20 видів морських зірок. Ці підводні мешканці вимерли, починаючи від Мексики і закінчуючи Аляскою. Зараз хвороба вразила черговий вид морська зірка-соняшник, ключового хижака свого ареалу. Це значно позначається на всій морській екосистемі. Причина хвороби невідома, альо вісь деякі експерти звинувачують у всьому позаземні цивілізації.

За словами вчених, мова йде не просто про скорочення популяції, а про знищення цілого виду на сотнях тисяч кілометрів світового океану. Морська зірка вмирає як у фільмі жахів: з’єднання являються білі поразки, вони розпадаються на тріщини гниючої тканини, кінцівки відриваються, і тварина гине.

Дослідники встановили, що виною всьому новий невідомий вірус, але це досі невідома хвороба. Вчені з альтернативних течій також провели своє розслідування і прийшли до висновку, що вбиває підводних мешканців хвороба могла потрапити на Землю інопланетним шляхом. За словами уфологів, космічні тіла падають на планету досить часто. Один з метеоритів міг занести смертельний «інопланетний» вірус, який вже знищив 20 видів підводних мешканців.

Експерти відзначають, мовляв хвороба потрапила на Землю різко в 2013 році. Буквально за пару років вона знищила цілі види тварин. Природа вірусу залишається невідомою, як і він сам, того він дійсно міг потрапити в океан разом з інопланетним космічним тілом.

Подводная чума отрывает конечности – Новый «инопланетный вирус» уже уничтожил 20 видов подводных жителей

Уфологи також розповіли на тематичних ресурсах, що вони не виключають теорію і про підводні прибульців, які нібито використовую земну фауну для своїх дослідів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh