Авторські статтіЗдоров'я

Американські вчені створили желеподібну таблетку, яка здатна побороти почуття голоду. Відео

Американські вчені створили желеподібну таблетку, яка здатна не тільки побороти почуття голоду, але й відстежити процеси, що відбуваються в шлунку. Перебуваючи в організмі, вона розбухає до розмірів кульки для пінг-понгу, а вмонтований у неї датчик передає свідчення.

Сучасна людина в гонитві за стрункою фігурою готовий на будь-які труднощі, але правда не завжди готовий докладати зусилля. Сучасний ритм життя, неправильне харчування і малорухомість призвели до того, що страждають ожирінням все більша кількість людей, серед яких діти.

Група вчених з Массачусетського технологічного інституту кілька років працювали над створенням кошти, яке допоможе не тільки обстежити шлунок, але і побороти голод, який тягне нас до холодильника навіть вночі. Відомо, що для створення желейної таблетки використовувалися компоненти, які розбухають в організмі до розмірів м ячика для пінг-понгу.

Дослідники розповіли, що вона не зашкодить організму і може залишатися в шлунку до одного місяця. При необхідності її можна витягти і раніше, випивши розчин кальцію. Саме така взаємодія допоможе вийти желейної таблетці природних шляхом. До складу таблетки входити суміш гідрогелей двох типів, полімери і вода дозволяють таблетці швидко набухати і не піддаватися дії кислого середовища. Всередині таблетки зосереджений поліакрилат натрію – сверхадсорбент, який застосовується при створенні звичайних дитячих підгузників. Для того, щоб зв’язки зв’язати частинки адсорбенту, вчені використовували куля спеціального гідрогелю, який має вигляд мембрани з нанорозмірних кристалічних ланцюжків.

Таблетка може використовуватися не тільки в якості бази для датчиків, але і як альтернатива дієті – заповнюючи простір шлунка, вона зменшує обсяг вживаної їжі. Коли таке чудо засіб надійде в продаж, і якою буде ціна такого засобу, невідомо, але фахівці припускають, що попит на нього буде достатня високий серед бажаючих схуднути.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.