Американські вчені створили желеподібну таблетку, яка здатна побороти почуття голоду. Відео

Американські вчені створили желеподібну таблетку, яка здатна не тільки побороти почуття голоду, але й відстежити процеси, що відбуваються в шлунку. Перебуваючи в організмі, вона розбухає до розмірів кульки для пінг-понгу, а вмонтований у неї датчик передає свідчення.

Сучасна людина в гонитві за стрункою фігурою готовий на будь-які труднощі, але правда не завжди готовий докладати зусилля. Сучасний ритм життя, неправильне харчування і малорухомість призвели до того, що страждають ожирінням все більша кількість людей, серед яких діти.

Група вчених з Массачусетського технологічного інституту кілька років працювали над створенням кошти, яке допоможе не тільки обстежити шлунок, але і побороти голод, який тягне нас до холодильника навіть вночі. Відомо, що для створення желейної таблетки використовувалися компоненти, які розбухають в організмі до розмірів м ячика для пінг-понгу.

Дослідники розповіли, що вона не зашкодить організму і може залишатися в шлунку до одного місяця. При необхідності її можна витягти і раніше, випивши розчин кальцію. Саме така взаємодія допоможе вийти желейної таблетці природних шляхом. До складу таблетки входити суміш гідрогелей двох типів, полімери і вода дозволяють таблетці швидко набухати і не піддаватися дії кислого середовища. Всередині таблетки зосереджений поліакрилат натрію – сверхадсорбент, який застосовується при створенні звичайних дитячих підгузників. Для того, щоб зв’язки зв’язати частинки адсорбенту, вчені використовували куля спеціального гідрогелю, який має вигляд мембрани з нанорозмірних кристалічних ланцюжків.

Таблетка може використовуватися не тільки в якості бази для датчиків, але і як альтернатива дієті – заповнюючи простір шлунка, вона зменшує обсяг вживаної їжі. Коли таке чудо засіб надійде в продаж, і якою буде ціна такого засобу, невідомо, але фахівці припускають, що попит на нього буде достатня високий серед бажаючих схуднути.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh