Життя

Яким має бути партнер в уявленні жіночих знаків Зодіаку?

Прочитавши цей гороскоп, Ви зможете зробити висновки, які допоможуть завоювати прихильність представниць різних знаків Зодіаку.

1. Овен

Вона хоче бути з чоловіком, здатним йти в ногу з її інтенсивним і динамічним способом життя. Перед вами жінка, яка хоче для себе все і відразу. Саме цим пояснюється її зайнятість і бажання постійно щось робити.

2. Телець

Їй потрібен той, на кого вона дійсно може покластися і навіть залежати. Телець — це той, хто перебуває в пошуку послідовності та стабільності. Вона не хоче ніяких сюрпризів або невідповідностей. Перед вами вірний і відданий супутник. Однак її відданість необхідно заслужити. І повірте, що це не так-то просто.

3. Близнюки

Жінка Близнюки буде особливо складним у відносинах, і завоювати її буде нелегко. Це дівчина, якій все швидко набридає і приводити у стан нудьги. Вона надто швидко відволікається і розсіює увагу. Вісь чому в її оточенні будуть лише ті, кому вдасться провести на неї незабутнє враження, захопити її увагу і зробити відносини свіжими і живими.

4. Рак

Жінка Рак бажає знайти чоловіка, який зможе подбати про неї. Перед вами добра і самовіддана душа, готова до не меншою самозречення заради коханої людини. Для неї важлива взаємність і бажання чоловіка подбати про неї так само, як вона піклується про нього.

5. Лев

Жінка Лев — це людина, яка не боїться бути в центрі уваги. Вона сповнена амбіцій і бажань займатися тім, що, на її думку, вона найбільше заслуговує. Партнер повинен бути в змозі надати їй простір і підтримку, якої вона потребує з метою власної самореалізації.

6. Діва

Це жінка з неймовірно високими стандартами, тому що є перфекціоністкою. З цієї причини часто розуміють неправильно. З нею може бути нелегко, але будь-яке заняття вона зробить результативним і стояти. Від свого партнера Діва чекає розуміння і повної відповідності її стандартам.

7. Ваги

Терези — це людина соціально активний і комунікабельний. Жінка Ваги ненавидить, коли її оточують негативом, перебуваючи в пошуку милих і приємних людей. Її партнеру слід якомога більше випромінювати позитивну енергію. В іншому випадку вона викресліть вас зі свого життя.

8. Скорпіон

Для жінки Скорпіона особливо важливо довіру. Її партнер повинен бути гідний її довіра і бажання показати, що йому можна довіряти.

9. Стрілець

Жінка Стрілець — це дівчина, яка прагне пригод. Вона любити вирушати у подорожі і занурюватися в незнайому обстановку. Її партнер повинен бути в змозі зробити ті ж саме. Вона не захоче бути з чоловіком, який утримує її від подібних дій.

10. Козеріг

Жінка Козеріг — це методичний і послідовний у своїх діях людина. Вона націлена на реалізацію своїх планів, а головне їй відомо, що для цього необхідно зробити. Вісь чому їй потрібен партнер, який може підтримати її, а не тієї, хто стане перешкодою на шляху.

11. Водолій

Жінка Водолій — це людина з високим рівнем інтелекту. Це дівчина, поруч з якою ви усвідомлюєте необхідність власного саморозвитку. Вісь чому так важливо, щоб ві дійсно відточували свій розум, перебуваючи в її суспільстві.

12. Риби

Перед вами дуже емоційний і чутлива людина. Жінка цього знаку захоче, щоб її врятували. Вона дійсно романтична душа, і їй потрібен чоловік, здатний втілити в життя мрію про чарівного принца. Ви повинні показати їй, що насправді здатні відповідати казковому герою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України