Духовне

Підбито результати конкурсу «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Бюро УГКЦ з питань екології підбило результати екосоціального конкурс «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Конкурс був проведений з метою плекання екологічної культури раціонального використання природних ресурсів (дарів Творця) та допомоги нужденним. Одним із головних завдань конкурсу є підтримка ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!».

Переможцем конкурсу стала парафіяльна громада УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці, УГКЦ (с. Великі Глібовичі, Львівський район, Львівська область), яка зібрала 6240 кг паперу і склобою, кошти за які було спрямовано на допомогу на харчування (продуктові набори) потребуючим родинам з дітьми напівсиротами.

Нагадаємо, що участь у конкурсі передбачала такі етапи: збір вторсировини (папір, пластик, скло), її зважування та реалізацію, а також надання допомоги вбогим за отримані кошти.

Хочеться відзначити важливість цілей на які були спрямовані кошти за виручені відходи (вторсировину). Здебільшого це були продуктові набори для потребуючих у відповідності до задекларованого завдання – підтримки  ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!». Допомога надавалась для потребуючих людей похилого віку, для сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях (з дітками з інтернатів, багатодітні сім’ї, діти-сироти які перебувають під опікую старших братів чи сестер, напівсироти), дітей з суттєвими вадами здоров’я.

Бюро УГКЦ з питань екології висловлює вдячність всім добродіям – учасникам конкурсу з різних регіонів України. Конкурс унаочнив істину про те, що спільними зусиллями можемо робити неймовірні добрі справи, як для наших потребуючих ближніх, так і для нашого спільного природного дому та всього Божого створіння – природи! «Хай ця істина не чекає наступного конкурсу, але стає живою завжди і всюди де допомоги потребують наші ближні і все створіння Боже», – апелюють організатори конкурсу!

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України