Підбито результати конкурсу «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Бюро УГКЦ з питань екології підбило результати екосоціального конкурс «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Конкурс був проведений з метою плекання екологічної культури раціонального використання природних ресурсів (дарів Творця) та допомоги нужденним. Одним із головних завдань конкурсу є підтримка ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!».

Переможцем конкурсу стала парафіяльна громада УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці, УГКЦ (с. Великі Глібовичі, Львівський район, Львівська область), яка зібрала 6240 кг паперу і склобою, кошти за які було спрямовано на допомогу на харчування (продуктові набори) потребуючим родинам з дітьми напівсиротами.

Нагадаємо, що участь у конкурсі передбачала такі етапи: збір вторсировини (папір, пластик, скло), її зважування та реалізацію, а також надання допомоги вбогим за отримані кошти.

Хочеться відзначити важливість цілей на які були спрямовані кошти за виручені відходи (вторсировину). Здебільшого це були продуктові набори для потребуючих у відповідності до задекларованого завдання – підтримки  ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!». Допомога надавалась для потребуючих людей похилого віку, для сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях (з дітками з інтернатів, багатодітні сім’ї, діти-сироти які перебувають під опікую старших братів чи сестер, напівсироти), дітей з суттєвими вадами здоров’я.

Бюро УГКЦ з питань екології висловлює вдячність всім добродіям – учасникам конкурсу з різних регіонів України. Конкурс унаочнив істину про те, що спільними зусиллями можемо робити неймовірні добрі справи, як для наших потребуючих ближніх, так і для нашого спільного природного дому та всього Божого створіння – природи! «Хай ця істина не чекає наступного конкурсу, але стає живою завжди і всюди де допомоги потребують наші ближні і все створіння Боже», – апелюють організатори конкурсу!

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh