У Румунії збудували шостий пором класу «Острів» за миколаївським проєктом

Фото: Damen

21 квітня 2021 року на верфі Damen Shipyards Galati в Румунії спущено на воду пором проєкту Road Ferry 8117 E3, у створенні якого приймало участь Миколаївське ПКБ MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv”.

Це останнє з шести замовлених поромів класу «Острів» (Island Class), побудованих на замовлення компанії BC Ferries для перевезень в Британській Колумбії, Канада.

Джеймі Маршалл, віцепрезидент BC Ferries з суднобудування та інновацій, підкреслює, що основна мета введення цих суден в експлуатацію – забезпечення екологічності перевезень.

Island Class – це гібридні дизель-електричні пороми, що здатні працювати виключно на електричних двигунах від акумуляторів. Судновласник планує двома новими суднами заміняти старе, що працювало на острівній лінії, і це повинно забезпечити зменшення видатків та збільшення обсягу перевезень, що врешті призведе до усування заторів на місцевих шляхах.

Фото: Damen

Цікаво, що коли BC Ferries проводила тендер з замовлення серії цих поромів, пропозиції надійшли від 18 суднобудівних підприємств з усього світу, але жодна з Канадських компаній не подала заявку. Врешті контракт отримала компанія Damen, судно побудовано в Румунії за проєктом, що створювався в Миколаєві.

Загальні характеристики поромів пр. Road Ferry 8117 E3:

    Довжина загальна, м – 80.80Ширина, м – 17.00Висота борту, м – 5.70Осадка, м – 3.30Водотоннажність, т – 2277Пасажиромісткість, осіб – 296Місткість автомобілів, шт. – 44Швидкість, вуз – 14

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh