Економіка

Крюківський вагонобудівний випробовує третій дизель-поїзд для “Укрзалізниці”

На Південній залізниці, за маршрутом ст. Крюків на Дніпрі – Люботин – ст. Крюків на Дніпрі, проходять випробування нового, третього за рахунком дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-003, побудованого для АТ “Укрзалізниця”.

Відзначається, що в ході пробігу йде перевірка в русі всіх систем поїзда.

“Сьогодні о 8:30 поїзд вирушив з Крюкова, пройшов Крюківський міст, о 8:40 прибув на ст. Кременчук. Потім проїхав міст через Псел, попереду Полтава. Все йде за планом”, – розповіли на Крюківському вагонзаводі.

Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування третій дизель-поїзд для “Укрзалізниці”

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у квітні 2021 року на Південній залізниці пройшли випробування другого дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002. Тестові поїздки виконувалися за маршрутом Кременчук – Люботин.

“Мета пробігу – перевірка роботи всіх систем в русі після проведення пусконалагоджувальних і приймально-здавальних випробувань. У першому рейсі нового крюківського дизеля брали участь фахівці проєктно-конструкторського управління, корпусу пасажирського вагонобудування, технічного контролю підприємства та старший інспектор-приймальник “Укрзалізниці”, – відзначили тоді на КВБЗ.

Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування третій дизель-поїзд для “Укрзалізниці”

Фото: КВБЗ

Перший такий склад – ДПКр-3-001 був переданий КВБЗ “Укрзалізниці” в кінці грудня 2019 року. Поїзд працював на маршруті Київ – аеропорт Бориспіль. У вересні 2020 року перший ДПКр-3 був переведений на маршрут Черкаси – Сміла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України