Духовне

Під час епідемії коронавірусу в Італії зацвів терновий вінець розп’яття

На італійському острові Понца зацвітає терновий вінець розп’яття, парафіяльний священик повідомляє: «Це знак надії»

Листя і живі квіти, вирощені на сухих гілках, що складають терновий вінець, спираються на ноги розп’яття. Це відбувається вже декілька місяців у парафіяльній церкві святих Сільверіо та Домітілла, яка виходить на порт Понци.

Моліться, побачимось у Небі!, – в Італії отець, уражений вірусом, провів останні години свого життя підтримуючи дух медперсоналу . Перебуваючи на смертельному одрі, він повторював: «Не бійтеся, ми в Божих руках»

Корону зробили моряки острова і поставили для відданості біля ніг Христа. Великим було здивування парафіян та вірних, коли під час різдвяного періоду минулого року з сухих гілок почали розпускатися невеличкі листя. Явище повторилося в останні кілька днів, і цього разу також з цвітінням червоних бутонів, прямо біля ніг Ісуса, де є цвях, який прив’язує його до хреста.

Олексій Давиденко: Те що в Україні першими з симптомами коронавірусу потрапили в лікарню саме ВІП пацієнти які прилетіли з Європи – це просто якийсь Божий промисел. Детальніше – читайте у публікації тут

 

Парафіяльний священик церкви порту Понци поділився фотографіями щасливої ​​події у Facebook та прокоментував:

«Це змушує мене сьогодні думати, що від страждань Господь породжує здоров’я, мир, життя, радість. Він уже 4 місяці дарує нам листя та червоні квіти. Що це знак надії для нас і для всього людства ».

Нагадаємо: 25 священнослужителів померло в Італії через коронавірус

Вірні прихожани храму: «Для тих, хто вірує, це знак того, що молитви в наші дні жорсткого випробування кимось  прослуховуються. Це хороший знак ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України