терновий вінець розп'яття розцвів на італійському острові Понца

Під час епідемії коронавірусу в Італії зацвів терновий вінець розп’яття

На італійському острові Понца зацвітає терновий вінець розп’яття, парафіяльний священик повідомляє: «Це знак надії»

Листя і живі квіти, вирощені на сухих гілках, що складають терновий вінець, спираються на ноги розп’яття. Це відбувається вже декілька місяців у парафіяльній церкві святих Сільверіо та Домітілла, яка виходить на порт Понци.

Моліться, побачимось у Небі!, – в Італії отець, уражений вірусом, провів останні години свого життя підтримуючи дух медперсоналу . Перебуваючи на смертельному одрі, він повторював: «Не бійтеся, ми в Божих руках»

Корону зробили моряки острова і поставили для відданості біля ніг Христа. Великим було здивування парафіян та вірних, коли під час різдвяного періоду минулого року з сухих гілок почали розпускатися невеличкі листя. Явище повторилося в останні кілька днів, і цього разу також з цвітінням червоних бутонів, прямо біля ніг Ісуса, де є цвях, який прив’язує його до хреста.

Олексій Давиденко: Те що в Україні першими з симптомами коронавірусу потрапили в лікарню саме ВІП пацієнти які прилетіли з Європи – це просто якийсь Божий промисел. Детальніше – читайте у публікації тут

 

Парафіяльний священик церкви порту Понци поділився фотографіями щасливої ​​події у Facebook та прокоментував:

«Це змушує мене сьогодні думати, що від страждань Господь породжує здоров’я, мир, життя, радість. Він уже 4 місяці дарує нам листя та червоні квіти. Що це знак надії для нас і для всього людства ».

Нагадаємо: 25 священнослужителів померло в Італії через коронавірус

Вірні прихожани храму: «Для тих, хто вірує, це знак того, що молитви в наші дні жорсткого випробування кимось  прослуховуються. Це хороший знак ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh