Новини з Австрії

Експерт: економічне “кровопролиття” в Австрії повинно бути припинено як можна раніше

Збиток республіці від заходів по стримуванню коронавіруса становить 2,59 мільярда євро в тиждень, повідомляє Kronen Zeitung.

За підрахунками експертів австрійського Товариства прикладних економічних досліджень Фрідріха Шнайдера і Стефана Хейгнера найбільше в країні страждає торговельна сфера, готельний бізнес та гастрономія. Тільки в цих областях щотижневі втрати оцінюються в 1,92 мільярда євро. Будівельний сектор і виробництво товарів втрачає 672 мільйони євро в тиждень.

«Тому важливий кожен день. Потрібно як можна швидше привести австрійську економіку в норму, тому що кожні 24 години стояти республіці в середньому тризначну мільйонну суму», — зазначив Хайгнер.

З точки зору експертів, є певні підстави для оптимізму. За їх словами, успішне проходження обмежувальним заходам вже знизило щоденний приріст інфекцій до 5,66%, що вже дуже близький до поставленої урядом мети.

«Однак треба брати до уваги, що економіку не вийде запустити відразу. Потрібно певний час, щоб знову почати повноцінне виробництво. Тому про розморожування процесів краще замислюватися вже зараз», — заявив Шнайдер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.