Перш ніж полюбити іншого, полюбіть себе

Відносини не можуть бути єдиною основою вашого щастя, тому що у разі розставання ви залишитеся в оточенні руїн

Важливо навчитися бути щасливими самим по собі, перш ніж ви зможете знайте щастя з кимось іншим. Це те щастя, яке завжди буде з вами, незважаючи на життєві розчарування і шрами на серці.

Необхідно стати самодостатньою постаттю, незалежною людиною, який перестав чекати того, що хтось прийде в її життя і зробить її краще. Життя сама по собі повинна бути радісною і наповненим. Вчіться насолоджуватися навколишнім світом, навіть якщо зараз поруч з вами немає супутника.

Тому що ваш світ не повинен руйнуватися до підстави тільки з-за того, що ваша любов не взаємною. Відносини не можуть бути єдиною основою вашого щастя, тому що у разі розставання ви залишитеся в оточенні руїн.

Так, ви можете сумувати. Можете плакати. Але в глибині душі ви повинні розуміти, що скоро все буде в повному порядку. Ви не дозволите злості оселитися у вашому серці. Не забудете про ті, ким ви насправді є.

А ви є цілісною особистістю. Ви прекрасні і щасливі навіть в періоди самотності. І ніхто з тих, хто приходити у ваше життя, не здатний зруйнувати це стан внутрішньої гармонії з самими собою.

Дозвольте собі полюбити іншу людину. Але спочатку полюбіть себе в собі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh