Життя

Перш ніж полюбити іншого, полюбіть себе

Відносини не можуть бути єдиною основою вашого щастя, тому що у разі розставання ви залишитеся в оточенні руїн

Важливо навчитися бути щасливими самим по собі, перш ніж ви зможете знайте щастя з кимось іншим. Це те щастя, яке завжди буде з вами, незважаючи на життєві розчарування і шрами на серці.

Необхідно стати самодостатньою постаттю, незалежною людиною, який перестав чекати того, що хтось прийде в її життя і зробить її краще. Життя сама по собі повинна бути радісною і наповненим. Вчіться насолоджуватися навколишнім світом, навіть якщо зараз поруч з вами немає супутника.

Тому що ваш світ не повинен руйнуватися до підстави тільки з-за того, що ваша любов не взаємною. Відносини не можуть бути єдиною основою вашого щастя, тому що у разі розставання ви залишитеся в оточенні руїн.

Так, ви можете сумувати. Можете плакати. Але в глибині душі ви повинні розуміти, що скоро все буде в повному порядку. Ви не дозволите злості оселитися у вашому серці. Не забудете про ті, ким ви насправді є.

А ви є цілісною особистістю. Ви прекрасні і щасливі навіть в періоди самотності. І ніхто з тих, хто приходити у ваше життя, не здатний зруйнувати це стан внутрішньої гармонії з самими собою.

Дозвольте собі полюбити іншу людину. Але спочатку полюбіть себе в собі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України