Новини

Переваги ножничних підйомників

Ножичний підйомник — це універсальна спецтехніка, яку найчастіше використовують для будівельних та монтажних робіт

На спеціальній платформі можуть підніматися та спускатися вантажі та працівники. Рух відбувається у вертикальному положенні. Основні переваги техніки у високій потужності та можливості працювати в обмеженому просторі. Інтернет-магазин Будпрокат пропонує ножничні підйомники різної вантажопідйомності та висоти. На сайті https://budprokat.kiev.ua/ua/podjomniki-prodaga/ вказані ціни та характеристики техніки.

Виробники пропонують декілька різновидів підйомників. Найбільш затребуваною є така техніка для будівельних та ремонтних робіт, оскільки дозволяє доставляти важкі вантажі на високі об’єкти, в той час сам підйомник займає мало місця. Переваги застосування підйомників:

 • Надійний механізм, який витримує великі навантаження.
 • Компактний розмір, що дозволяє працювати в умовах обмеженого простору.
 • Довгий термін експлуатації (за умови постійного техобслуговування).

За типом спецтехніка поділяється на електричну (працює від електропривода)  та дизельну (працює від потужного двигуна). Підйом відбувається завдяки складенню міцних металевих опор, що нагадують ножиці. Обладнання може бути устатковане платформою з перилами чи будівельною люлькою. Щоб керувати технікою, потрібно володіти потрібними навиками. Ножничні підйомники найчастіше використовують для таких випадків:

 • Установка та демонтаж рекламних вивісок.
 • Ремонт фасаду будинку.
 • Миття вікон.
 • Установка кондиціонерів.
 • Будівельні роботи.

За якими критеріями вибирати ножничний підйомник

Оскільки є декілька видів спецтехніки, інколи важно визначитися, який підйомник краще використовувати. Експерти радять перш, ніж робити покупку, проаналізувати декілька аспектів.

 1. Визначити задачі, для яких буде використовуватися техніка.
 2. На яку висоту будуть підніматися вантажі.
 3. Які габарити вантажу потрібно переміщати.
 4. Яка вага вантажів.
 5. Продумати місце установки спецтехніки.
 6. Вибрати додаткові опції (додаткове огородження, звукові та світлові сигнали, додаткова система безпеки).

Для тривалої роботи техніки важливо проводити її технічне обслуговування. Зазвичай продавці пропонують таку додаткову функцію. Допомогу з вибором підйомника надають спеціалісти Будпрокату. Зв’язатися з менеджером можна за контактними телефонами, у Телеграм та Viber, або завітати в один із салонів продажу у м. Київ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України