Новини

Чому варто обрати Трускавець для відпочинку

Справжня туристична перлина українських Карпат — місто Трускавець

Першість у серед найкращих гірських міст Європи воно отримало ще у 19 ст., і до сьогодні приваблює відпочивальників з України та за кордону. У Трускавці можна не лише відпочити, а й оздоровитися. А з Мережею туристичних комплексів 365 вдасться знайти найкращий готель, відвідати історичні пам’ятки, взяти учать у екскурсіях та сезонному активному відпочинку. На сайті мережі https://tur365.com.ua розміщена детальна інформація про тури та бронювання номерів.

Курортне місто прагне закріпити за собою статус оздоровчого центру, тому пропонує кожному туристу комфортний відпочинок. Чисте повітря та красива природа надихають уже з перших хвилин перебування у Трускавці, допомагають набратися життєвих сил, «перезавантажитися» після важких робочих буднів. Готелі та відпочинкові комплекти пропонують умови європейського рівня за доступними цінами. Однією з особливостей та переваг відпочинку у Трускавці є оптимальне співвідношення ціни та якості. Організувати чудовий відпочинок мають можливість люди різного соціального статусу.

Трускавець — чудове місце для відпочинку для пар та сімей з дітьми. Найменші відпочивальники знайдуть чимало цікавих занять та зможуть відпочивати з користю для здоров’я. Готелі, які пропонує МТК 365, оснащені басейнами, дитячими кімнатами, ігровими майданчиками на вулиці, спеціальними зонами відпочинку для найменших туристів. Усім будуть цікаві піші екскурсії горами, збирання ягід та грибів, катання на лижах та санчатах взимку. До Трускавця зручно добиратися на власному транспорті, автобусами  та потягами.

Що пропонує МТК 365

Мережа туристичних комплексів 365 завоювала довіру клієнтів, оскільки пропонує широкий вибір готелів на будь-який смак за помірними цінами. Туристи мають можливість вибрати різні тури, серед яких медичні, гірськолижні, активно-екскурсійні. Відпочивальники мають змогу відвідати Львів, Мукачеве, Славське, Синевир, підкорити гірські вершини.

Санаторії Трускавця – якщо для відпочинку буде обрано санаторно-туристичний комплекс «Трускавець 365», клієнти отримають можливість обрати один із 140 сучасних номерів. Комплекс має три зірки, а на його території знаходиться кафе за шведською системою харчування, кабінети терапевта, масажистів, косметологів. Дізнатися ціни та забронювати номер просто за контактним номером телефону, або скористатись онлайн-чатом на сайті МТК 365.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України