Перемогти московську навалу зможемо тільки разом

Весь світ стежить за подіями, які відбуваються в ці дні в Україні. Дійсно, відбуваються події, які можуть визначити долю країни на довгі роки. Треба відзначити, що той самий Євромайдан виник не стільки від великого бажання до Європи, скільки від ненависті до антиукраїнського олігархічного режиму.

Потужний імпульс всьому дав розгін мітингавальнікав. Ось після цього і пішли вимоги відставки уряду, президента, нові вибори і т.д. Як бачимо, переломною точкою стало ранок 29 листопада. За відомою інформацією, розгоном займався російський спецназ, за підтримки деяких українських високапасадовцав. Я вже не кажу про приховану московську агентуру.

Можна тільки гадати, чим би все закінчилося, якби не відбулися ці події. Три роки тому, 19 грудня, у нас теж було щось подібне. І тепер, коли порівнюєш ці події, простежується почерк лукошки: розв’язати бійню, щоб ловити рибу в каламутній воді. Такі спільні “історії” павтраліся в наших державах 100, 200, 300 років тому, всі вони були схожі як близнюки. Пора б було за цей час зробити висновки.

А що Європа? Як завжди нічого. Мовчки спостерігає те, що відбувається фактично інтервенція, то що Москва розв’язавши бійню, зараз викручує руки, це вони не бачать. Українцям потрібно зрозуміти, що бути європейським народом і бути в Європейському Союзі, це не одне і те ж. Європу цікавить тільки особиста вигода, була можливість її отримати, то бігали за нею, не вийшло, тепер робіть що хочете. Цей приклад підтверджує стару істину: сподіватися треба тільки на себе.

Із загостренням політичного життя в Україні, різко поворухнувся гадючник нашої агентури. Ті починають ділити білорусів і українців з різних надуманих причин. Потрібно ввести, те саме відбувається і в Україні. Холуям з наших країн, що стоять на службі інтересів кремля, дали завдання зробити все щоб ми не об’єднали свої зусилля. Для Москви це найстрашніше, що може трапитися. На жаль, багато Українські та й Політики не хочуть дивитися вперед, шукають порятунку, то в дикій Москві, то в гнояться Європи. Ці утворення не мають ніякої перспективі. Поки існують наші нації, єдиної геополітичної ідеєю є і буде балто- чорноморський союз. На сьогоднішній день, головне налагодити тісні зв’язки Білорусі з Україною. Пізніше, думаю, приєднаються інші.

Так сталося, що ми маємо при владі антинаціональні режими. Не має секретів, хто стоїть за імі.Па своїх спостереженнях хочу зробити висновок, що перемогти московську навалу ми зможемо тільки разом, окремо фактично нереально. Тому закликаю всіх національно орієнтованих діячів, політиків, громадян наших країн налагоджувати зв’язки. Особливо це стосується політиків, треба виступити єдиним фронтом, ворог у нас один. Україна для нас – це дійсно єдиний братський народ. І інтереси також єдині.

Шановні українці, які читають цю статтю, наша незалежність це також і ваша. Ніхто нам не допоможе, ви все самі бачите. Тому будемо розширювати зв’язки і виступимо єдиним фронтом. Слава Україні! Живе Білорусь!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh